Як Tesla допомогла водіям утекти від урагану «Ірма»

Як Tesla допомогла водіям утекти від урагану «Ірма»

У США компанія Tesla віддалено збільшила запас ходу електромобілів Model X 60D и Model S 60/60D, знявши обмеження на використання заряду. У такий спосіб співробітники Tesla допомогли власникам електрокарів утекти від урагану, що сколихнув острови Карибського басейну і американський штат Флорида.

Приводом для скасування ліміту на використання батареї стало звернення власника Тесли, котрому забракло заряду акумулятора, щоби проїхати ще майже 50 км і покинути зону евакуації. У відповідь на звернення користувача у Tesla тимчасово зняли обмеження і розблокували батареї всіх електрокарів у Флориді.

Заряду автомобілів Model X 60D и Model S 60/60D вистачає приблизно на 321,9 км. Електрокари оснащені 75 квт батареєю, потужність якої використовується лише на 80 %. Усі власники зазначених моделей можуть зняти ліміт, заплативши ще 3 тис. дол. Під час урагану у Tesla для всіх електрокарів у штаті безкоштовно скасували це обмеження через спеціальний патч. Відтак, автомобілі змогли проїхати на одному заряді на 60 км більше.

Усю потужність батареї власники Tesla зможуть використовувати до 16 вересня. Потім потужність акумулятора знову обмежать, повернувши її до заводських значень.

Ознайомитися з багатьма моделями електромобілів і протестувати їх усі охочі зможуть на найбільшій виставці електроніки та електротранспорту в Україні - CEE 2017. 

Джерело: Business Insider

comments powered by Disqus
 
Top