Нові можливості від Lenovo: окуляри доповненої реальності, Home Assistant Pack, Yoga 920, Yoga 720 та інші новинки

Нові можливості від Lenovo: окуляри доповненої реальності, Home Assistant Pack, Yoga 920, Yoga 720 та інші новинки

Компанія Lenovo анонсує випуск нових смарт-пристроїв, які розкривають усю міць і потенціал сучасних інтелектуальних технологій - з використанням штучного інтелекту, інтелектуальних функцій, а також доповненої та віртуальної реальностей. Серед новинок, що готується представити Lenovo – окуляри доповненої реальності Explorer, Tab 4 Home Assistant, ноутбук-трансформер Yoga ™ 920 з інтелектуальними технологіями.

Окуляри доповненої реальності Explorer Mixed Reality

Окуляри Lenovo створені разом із Microsoft, сумісні із понад 100 пристроїв. Explorer Mixed Reality можна використовувати як розширення ПК: ви можете отримати доступ до пакету Microsoft Office, дивитися шоу в віртуальному середовищі домашнього офісу, грати в ігри віртуальної реальності, досліджувати голографічні тури і поліпшити можливості перегляду відео за допомогою 3D, 360-градусних і 4K-відеороликів. Підключення займає всього кілька хвилин, потрібно просто під’єднати кабель до комп'ютера.

Lenovo Home Assistant Pack

Доповнення від Lenovo діє змогу трансформувати планшет. Голосовий помічник Alexa1 від Amazon робить інші пристрої розумнішими. Серія пристроїв для всієї родини Tab 4 стала ще більш різноманітною, завдяки доповненню Home Assistant Pack з Alexa. Використовуйте голос, щоб подивитися новини, погоду або календар на дисплеї планшета Tab 4. До того ж, можна здійснювати он-лайн покупки, слухати музику або керувати системою «розумний будинок». Результати пошуку виводяться у вигляді карток на екрані 10-дюймового або 8-дюймового дисплея. У пакет Home Assistant Pack для Tab 4 входить додаток Home Assistant, потужний динамік і голосовий детектор дальньої дії з двома мікрофонами. А легка вага планшета (всього 320 г) дає змогу взяти пристрій куди завгодно. Крім можливості перетворитися в розумного помічника, Tab 4 також пропонує пакет Kid's Pack 2-в-1 – (дитячий планшет), і більш «продуктивний» - Productivity Pack.

Lenovo Yoga 920

Lenovo Yoga 920 – це персоналізація ПК за допомогою стилуса, голосу та біометрії. Можливість навчання штучному інтелекту дає Yoga 920 контекстуальну інформацію про те, де перебуває користувач. Завдяки цій здатності пристрій може передбачити потреби користувача і взаємодіяти з ним у різні способи. Трансформер Yoga 920 – це крок на шляху до розумнішого ноутбука з новими інтелектуальними функціями стилуса, розпізнаванням голосу на відстані, можливостями змішаної реальності, біометричним захистом та іншими інструментами. Yoga 920 пропонує опціональний стилус Lenovo Active Pen 2 з технологією Windows Ink ™, який має 4096 рівнів чутливості для малювання та створення заміток. Крім того, Yoga 920 оснащений голосовим помічником Cortana. Тепер голосові команди розпізнаються і в режимі очікування, і на відстані до 4 метрів. Cortana використовує штучний інтелект, щоб із часом стати розумнішим. Це пристрій об'єднує продуктивність, завдяки новітньому процесору Intel® Quad Core ™ i7 8-го покоління, з Windows® 10, і неймовірні візуальні ефекти на майже безрамковому сенсорному 4K-дисплеї IPS 13,9-дюймів.

За ваги всього 1,37 кг, чотирирежимний трансформер складається на 360 °, перетворюючись із ноутбука в планшет. Крім того, презентовано обмежений тираж Yoga 920 з дизайнерським покриттям Gorilla® Glass: Yoga 920 Vibes з малюнком «візуальні вібрації», Star Wars Special Edition Yoga 920 Rebel Alliance і Star Wars Special Edition Yoga 920 Galactic Empire.4.

ThinkVision P27u

У разі потреби ноутбук Yoga 920 можна поєднати з новим монітором ThinkVision P27u. Він має майже безрамковий 4K-дисплей, професійну колірну точність і швидкий час відгуку. Зі зручним підключенням через USB Type-C і гнучкістю повнофункціонального монітора, підтримує додаткову звукову панель.

Yoga 720

12-дюймовий пристрій Yoga 720 – портативна і найкомпактніша модель Yoga, завтовшки всього 15,75 мм і вагою 1,148 кг. Пристрій оснащений додатковим активним стилусом Active Pen (опціонально), зчитувачем відбитків пальців і цифровим помічником Cortana. А планшетний комп'ютер Miix 520 на платформі Windows 10 надає мобільним користувачам інтуїтивні способи створення контенту або занурення в розваги з цифровим пером Lenovo і опціональною камерою WorldView для 3D-візуалізації.

Ці та інші новинки компанії Lenovo будуть доступні для ознайомлення і тестування у рамках найбільшої виставки електроніки в Україні - CEE 2017, що відбудеться 7-8 жовтня. Продаж квитів і детальна інформація про виставку на erc.ua/cee.

comments powered by Disqus
 
Top