IFA 2017: Lenovo представляє ноутбук-трансформер Yoga 920

IFA 2017: Lenovo представляє ноутбук-трансформер Yoga 920

Компанія Lenovo представила ноутбук-трансформер Lenovo Yoga 920, який поєднує відмінні технічні характеристики та розширений набір функцій: голосове управління, можливість введення за допомогою цифрового пера та технології доповненої реальності.

Прагнення вдосконалити механізми взаємодії людини та машини втілилися в новому ноутбуку Lenovo Yoga 920, який використовує найновітніші технологічні рішення. Так, цифровий стилус відкриває нові можливості для творчості завдяки високій чутливості та реалістичності процесу використання. Голосовий помічник на базі технологій штучного інтелекту вивчає та запам’ятовує звички користувача. Біометричний сенсор підвищує безпечність ноутбука та безпомилково розпізнає власника пристрою серед мільярдів інших людей. Для занурення в світ віртуальної реальності Yoga 920 підтримує роботу з платформою Windows Mixed Reality.

Голосовий помічник Cortana

Yoga 920 оснащений персональним цифровим помічником Cortana, який робить життя користувача простішим та швидшим. Yoga 920 розпізнає голосові команди в режимі очікування та на відстані до 4 метрів. Cortana дозволяє додавати пункти до списку покупок, відправляти електронну пошту, виконувати пошукові запити в Інтернеті, запускати додатки та багато іншого. З кожним днем перелік його можливостей розширюється.

За допомогою Cortana можна встановити нагадування або відправити електронний лист. Cortana використовує технології штучного інтелекту, аби вчитися в своїх власників, а це означає, що згодом Yoga 920 зможе передбачати потреби користувача та пропонувати рішення. Наприклад, використовуючи дані про місцезнаходження, Cortana може нагадати власнику Yoga 920 про заплановані зустрічі та справи.

Цифровий стилус Lenovo Active Pen 2

Незважаючи на зростаючу популярність голосового управління, велика кількість завдань досі потребує використання клавіатури чи стилуса. Цифровий стилус Lenovo Active Pen 2 із 4096 рівнями чутливості значно розширює набір функцій Yoga 920.

Технологія Windows Ink дозволяє писати або малювати на Yoga 920 з опціональною Lenovo Active Pen. Lenovo Active Pen 2 з технологією Windows Ink дозволяє створювати ескізи, малювати схеми або коригувати існуючу графіку та документи «на льоту», забезпечуючи високу точність без затримок.

Продуктивність і форма

Ноутбук Yoga 920 використовує чотириядерні процесори Intel Core i7 восьмого покоління, працює на ОС Windows 10 та оснащений двома портами Thunderbolt 3, кожен із яких підтримує дуже високу швидкість передачі даних. Ноутбук також має сканер відбитків пальців та функцію Windows Hello для безпечної та миттєвої аутентифікації доступу.

Шарнірна конструкція Yoga 920 пропонує гнучкість використання: введення в режимі ноутбука, навігацію в режимі планшета або перегляд відео в режимі консолі.

Yoga 920 постачається з відмінним антибліковим сенсорним IPS-екраном формату 4К із діагоналлю 13,9 дюйми. Його доповнює потужна акустична система від JBL із сертифікацією Dolby Audio Premium, яка створює об’ємне звучання. Підключення до ноутбука шлема віртуальної реальності Lenovo Explorer на основі Windows Mixed Reality дозволить користувачам поринути в світ яскравих віртуальних подорожей та ігор.

Товщина Yoga 920 складає 13,95 мм, вага ‒ лише 1,37 кг. Час роботи від батареї сягає 9 годин із екраном UHD на половині яскравості та 10 годин із екраном FHD на половині яскравості. Максимальний обсяг SSD складе 1Тб, а оперативної пам’яті – до 16Гб. Цільнометалічний корпус ноутбука доступний у трьох кольорових рішеннях³: платиновому, мідному або бронзовому. Також Lenovo розробила обмежені серії пристрою з використанням Gorilla Glass: Yoga 920 Vibes, Star Wars Special Edition Yoga 920 Rebel Alliance и Star Wars Special Edition Yoga 920 Galactic Empire.

Побачити всі новинки компанії Lenovo можна на масштабній виставці електроніки в Україні CEE 2017. Продаж квитів та детальна інформація про CEE 2017 на erc.ua/cee

comments powered by Disqus
 
Top