Новий водонепроникний смартфон Moto серії X

Новий водонепроникний смартфон Moto серії X

На міжнародній виставці електроніки IFA в Берліні відбулась презентація смартфона Moto X4. Ця серія завжди відрізнялася використанням кращого досвіду у програмному забезпеченні, щоб забезпечити інтуїтивно зрозуміле та просте використання гаджету. Найновіше четверте покоління серії X не стало виключенням: смартфон отримав всі останні напрацювання інженерів у поєднанні з найновішими опціями програмного забезпечення.

Moto X4 має захист від пилу, випадкових бризок, дощу чи навіть падіння в воду — IP68. Довершений стиль доповнює тривимірний дизайн задньої панелі корпусу, анодований алюмінієвий каркас і Corning Gorilla Glass, що захистять гаджет від подряпин з обох боків.

Розумна камера Moto X4 з новою функцією визначення об’єктів автоматично використовує потрібний режим від сканування візитки до анімації чи фільтру для обличчя. Бездоганну якість фото та додаткові можливості забезпечує комбінація двох — 12-мегапіксельної та 8-мегапіксельної — основних камер та подвійний автофокус. За селфі з професійною якістю зображень відповідає 16-мегапіксельна камера з режимом адаптації до слабкого освітлення та новою функцією панорамного селфі, що забезпечує значно ширший кут для тла.

Moto X4 – перший смартфон компанії, в який інтегрований Amazon Alexa, отже, його власник не має необхідності розблоковувати смартфон, щоб почати роботу. А бездротова звукова система дозволяє одночасно підключати до чотирьох аудіо пристроїв з допомогою Bluetooth.

Для ще більшої доступності Moto X4 також оснащений Moto Key, що дозволяє, наприклад, відкривати улюблені веб-сайти, захищені паролем, простим натисканням пальця на сканер відбитків пальців. Потужне шифрування забезпечить захист даних.

Продажі нових Moto X4 в Україні почнуться восени. Смартфон буде доступний в двох кольорах: Super Black, Sterling Blue.

comments powered by Disqus
 
Top