LG розширює стратегію Open Smart Home за допомогою інтелектуальних асистентів

LG розширює стратегію Open Smart Home за допомогою інтелектуальних асистентів

Компанія LG традиційно продовжує працювати над розширенням стратегії партнерства у сфері розвитку технологій для «розумного» дому. LG прагне співпрацювати з максимально можливою кількістю різних смарт-платформ і послуг. Дотримуючись стратегій «Відкрите партнерство», «Відкрита платформа» і «Відкрите підключення», LG поступово створює власну смарт-екосистему. Компанія розширює і удосконалює смарт-лінійку, до якої входить не лише інтелектуальна побутова техніка, а також і роботи-гіди, роботи-пилососи і роботи-газонокосарки. З 1 по 6 вересня компанія LG демонструє продукцію лінійки «Розумний дім» на міжнародній виставці побутової електроніки IFA 2017 у Берліні.

Уся побутова електроніка LG 2017 року має вбудований модуль Wi-Fi. Завдяки цьому можна легко підключати один до одного різні девайси. Смарт-холодильник LG InstaView Door-in-Door працює на власній платформі LG webOS і сумісний з усіма зручними функціями голосового сервісу Amazon Alexa. Виконуючи понад 15 000 команд, Alexa може керувати тисячами інтелектуальних побутових пристроїв, відтворювати музику, домовлятися про обслуговування автомобілів, контролювати роботу пристроїв на відстані і багато іншого.

Нововведення цього року – уся побутова техніка LG для облаштування «розумного дому» відтепер сумісна з сервісом Google Assistant. Так, використовуючи Google Home, телефон з Android OS чи iPhone, ви можете керувати підключеними пристроями за допомогою гучного зв’язку. Google Assistant дозволяє виконати низку задач, наприклад, перевіряти, скільки часу залишилося до завершення циклу прання, або контролювати рівень температури у холодильнику. Завдяки тому, що асистент Google Home має функцію розпізнавання голосів, керувати електроприладами можуть усі члени родини.

Окрім Amazon Alexa і Google Assistant, LG також використовують власну інтелектуальну систему голосового контролю Deep ThinQ. SmartThinQ Hub – центральний пристрій платформи LG Smart Home, що збирає інформацію зі смарт-пристроїв, а також приладів, що підключені до датчиків SmartThinQ через Wi-Fi, Zigbee і Bluetooth. Інформація вводиться у вигляді повідомлень на РК-дисплеї чи озвучується через вбудований динамік.

Під час виставки у Берліні LG вперше в Європі демонструє інтелектуальних роботів. Робот-хедлайнер – Hub Robot, яким легко керувати. Це не просто робот-помічник: Hub Robot використовує технологію розпізнавання голосів для підключення до інших смарт-пристроїв LG. Вербальна команда – це все, що необхідно для керування роботом, який може регулювати температуру прання, дистанційно вмикати і вимикати кондиціонер і багато іншого.

Робот-гід і робот-пилосос для аеропортів – базові моделі, що розроблені з ініціативи LG зі створення роботів-помічників для використання поза будинком. Завдяки системі розпізнавання голосу від LG, робот-гід розуміє корейську, англійську, китайську і японську – чотири найпопулярніші мови в міжнародному аеропорту Інчхон. Швидко відсканувавши посадковий талон пасажира, робот надає інформацію про рейс, а також про час і погоду у місті призначення. В даний час робот «працює» у найбільшому аеропорті Кореї, де зустрічає пасажирів і оперативно супроводжує тих, хто запізнюється, до зони вильоту.

Робот-газонокосарка від LG, який дебютує в Європі на виставці IFA, стриже газони акуратно і, що важливо, безпечно. Завдяки використанню тих самих удосконалених датчиків, що і у робота-помічника для аеропортів, робот завжди визначає своє місце розташування, відслідковує усі видимі перешкоди, наприклад, дерева та огорожі, і максимально точно виконує свою роботу.

comments powered by Disqus
 
Top