Smart розсекретив концепт електричного безпілотника

Smart розсекретив концепт електричного безпілотника

Повноцінна презентація концепт-кару Smart із назвою vision EZ fortwo відбудеться у вересні, у рамках Франкфуртського автосалону.

Електрокар – тип міського автомобіля, призначеного для використання у сегменті каршерінгу. Тобто кожен у разі потреби може «замовити» авто і доїхати на ньому в потрібне місце. Електромобіль самостійно вирушає до зарядної станції. Vision EZ fortwo із безпілотною системою керування допоможе зменшити кількість аварій на дорогах, збільшить пропускну здатність вулиць, а також самостійно шукатиме вільні місці для паркування.

Двомісний автомобіль зовнішнім виглядом нагадує серійний Smart fortwo. Керування електричним безпілотником здійснюється за допомогою смартфона або голосових команд. Керма, як такого, немає. Натомість – на передній панелі величезний екран, що відображає різноманітну інформацію. На дверях – інформаційна панель, на якій показано статус безпілотника (вільний чи зайнятий, кількість пасажирів і т.д.).

У електричного смарта – відкидні дверцята, що забезпечують максимално комфортну посадку пасажирів. Інтерактивні фари можуть змінювати зовнішній вигляд, а задні ліхтарі відображають інформацію про перепони попереду і стан дороги. До того ж, Smart із назвою vision EZ fortwo цілком відповідає своєму імені: розумний електромобіль здатен аналізувати інформацію з мобільних гаджетів пасажирів і пропонувати ….теми для розмов.

Електродвигун Vision EQ ForTwo оснащений літій-іонним акумулятором потужністю 30 кВт/год. Автомобілі можуть заряджатися індуктивно, а також ефективно використовувати електроенергію в годину пік.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top