Ноутбук Lenovo Yoga 720-15 в Україні

Ноутбук Lenovo Yoga 720-15 в Україні

Компанія Lenovo оголошує про випуск на український ринок ноутбука-трансформера Lenovo Yoga 720-15, який поєднує передові технології та дизайн. Цей тонкий та легкий ноутбук оснащений дискретною ігровою відеокартою та здатен працювати до 9 годин.

При діагоналі екрану 15 дюймів його вага не перевищує 2 кг, а товщина складає менше 2 см. Міцний корпус зроблений із металу із лазерним огранюванням. Екран Lenovo Yoga 720-15 має роздільну здатність 4К (опційно), що дозволить побачити найдрібніші нюанси зображення. Матриця виконана за технологією IPS, має широкі кути огляду та відмінну передачу кольору. Вона оснащена сенсорним покриттям, із яким можна працювати не лише торкаючись пальцями, але й стилусом, який поставляється в комплекті. Стилус дозволяє створювати нотатки, малювати. У режимі роботи зі стилусом екран не реагує на дотик руки.

Модель комплектується процесорами Intel Core i7 сьомого покоління (HQ) зі стандартною напругою живлення, відеокартами NVIDIA GeForce GTX 1050, 16 ГБ (у максимальній комплектації) оперативної пам’яті та твердотільним SSD-накопичувачем обсягом до 1 ТБ. За звучання відповідають вбудовані колонки JBL.

Модель підтримує інтерфейс Thunderbolt, який забезпечує швидкість передачі даних до 40 Гбіт, до якого можна, наприклад, підключити док-станцію, зовнішні відеокарти, а також до 2 дисплеїв формату 4К.

У якості операційної системи використовується Microsoft Windows 10. Завдяки ємному акумулятору пристрій здатен працювати до 9 годин в автономному режимі без підзарядки. Для захисту даних застосовується сканер відбитків пальців, який можна налаштувати не лише для аутентифікації при вході в систему, але й для використання з різноманітними додатками.

Як і в інших продуктах Yoga, у цій моделі використовується надійна шарнірна конструкція, яка дозволяє працювати з нею як у звичному режимі ноутбука, так і в режимі планшета. Запатентована технологія Lift and Lock дозволяє блокувати клавіші для запобігання випадковому натисканню, коли трансформер знаходиться у планшетному положенні.

Ноутбук Lenovo Yoga 720-15 буде доступний на українському ринку за ціною від 36 500 гривень.

comments powered by Disqus
 
Top