Нові рішення LG з догляду за речами на IFA 2017

Нові рішення LG з догляду за речами на IFA 2017

Компанія LG Electronics презентує на IFA 2017 останні інноваційні рішення по догляду за речами і представить відвідувачам виставки нові пральні машини TWINWash. Лінійка TWINWash оснащена передовими технологіями LG з догляду за одягом, які раніше застосовувалися для сушильної системи LG і парової шафи Styler.

Компанія розширила функціонал лінійки LG TWINWash і створила високоефективні та зручні рішення для дому. У лінійці представлені моделі різних габаритів – від 27-дюймових до більш компактних 24-дюймвих, завдяки чому користувачі легко можуть розмістити TWINWash в приміщеннях будь-якого типу. У червні 2015 року LG продемонструвала перші моделі пральних машин TWINWash з подвійним завантаженням, що стало справжнім проривом на ринку побутової техніки для дому. Нова лінійка оснащена інноваційними функціями, такими як TrueSteam і TurboWash, що усувають до 99,9% алергенів і неприємні запахи, а також розгладжують усі складки та демонструють високі показники продуктивності.

На виставці IFA 2017 LG також представить сушильні системи для користувачів, які цінують енергоефективність і зручність. Пристрої оснащені технологією LG Inverter Heatpump, що передбачає зниження температури під час сушіння і мінімізує можливість пошкодження тканин. Сушильна машина LG також оснащена іншими опціями – режимом «Еко» і «Турбо» (прискорена сушка).

LG представить на виставці в Берліні парову шафу Styler, що освіжає і дезодорує речі, а також підтримує технологію TrueSteam™ для дезінфекції одягу. Це революційне рішення з догляду за речами дозволяє легко усунути неприємні запахи і розгладити незначні складки без використання миючих засобів та води. Парова шафа Styler також оснащена технологією Inverter Heatpump для дбайливої турботи про речі. Ключова функція Styler – Moving Hanger (плечики, що рухаються) – м’яко струшує одяг, усуваючи створення складок і нерівностей під час циклу відпарювання. А функція Easy Pants Crease дозволяє швидко створити ідеальні стрілки на брюках. Цей пристрій стане справжньою знахідкою для дому – LG Styler запобігає пошкодженню тканин, збільшує термін служби одягу і зводить нанівець необхідність звернення до хімчистки.

Відвідувачі виставки IFA 2017 зможуть познайомитися з новинками LG з догляду за речами на стенді №18 виставкового центру Messe Berlin.

comments powered by Disqus
 
Top