Новинки від BMW: електромобілі i3 та і3s

Новинки від BMW: електромобілі i3 та і3s

На Франкфуртському автосалоні, що відбудеться впродовж 14-24 вересня, німецький автоконцерн BMW представить дві версії електромобіля – оновлений i3 та спортивний, більш динамічний варіант і3s.

Технічна «начинка» i3 майже не змінилася. Головна відмінність від попередника – покращений літій-іонний акумулятор ємністю 33 кВт/год. Спортивна» модифікація і3s має потужніший двигун, завдяки чому може розганятися до 160 км/год. Показник розгону при цьому – 100 км/год за 6,9 с. Спортивний електрокар має спеціальний режим із більш відчутним прискоренням і жорсткішим кермовим керуванням. Запас ходу i3 та і3s – майже 300 км за циклом NEDC. У реальних умовах – це приблизно на 100 км менше.

Оновлений електричний хетчбек BMW i3 – це перш за все поліпшений дизайн. Особливість екстер’єру BMW i3 – так званий «чорний пояс» (Black Belt), що простягається по всьому автомобілю: від капота, через дах і до задньої частини кузова. В оновленому i3 «пояс» розбавлений декоративними вставками. Тепер палітра еклектрокарів збільшилась на два кольори: червоний (Melbourne Red) і синій (Imperial Blue) металік. Вся оптика – світлодіодна.

Інтер’єр, як і в старішій версії i3, витриманий у дизайнерській концепції LifeDrive, мета якої – зробити перебування водія і пасажирів у авто максимально комфортним. До того ж, понад 80% видимих елементів у салоні виготовлені з перероблених або відновлювальних матеріалів.

Оновлений і3 матиме покращену систему iDrive з екраном діагоналлю 10,5 дюймів і розширеним функціональним спектром. Приміром, з’явиться функція пошуку паркувального місця через спеціальний застосунок. Важливе оновлення пакету i3 – домашній зарядний пристрій TurboCord EV Charger, який можна буде придбати окремо за 500 дол.

У Європі придбати новий електрокар BMW можна буде вже у листопаді. Очікується, що вартість базової версії i3 становитиме щонайменше 38 тис. євро.

Джерело: Business Insider

comments powered by Disqus
 
Top