LG представить на виставці IFA 2017 нові моделі ігрових моніторів

LG представить на виставці IFA 2017 нові моделі ігрових моніторів

Висока частота оновлення екрана та інноваційні функції моніторів LG – нові можливості для екшн-ігор. Наступного тижня компанія LG Electronics представить на IFA 2017 дві нові моделі ігрових моніторів. 32-дюймовий і 27-дюймовий ігрові монітори компанії не лише забезпечують захоплюючий візуальний ряд, але і збільшують шанси на перемогу в іграх із суперниками.

При розробці нових ігрових моніторів LG впровадила низку технологічних рішень, а саме високу частоту оновлення екрана в 144 Гц (з можливістю розгону до 165 Гц*) і 240 Гц. Користувачі 32-дюймового ігрового монітора LG (модель 32GK850G) отримають чіткий і плавний геймплей в екшн-іграх та високу якість зображення на збільшеному екрані. Завдяки високій частоті оновлення кадрів LG 32GK850G відтворює плавну ігрову графіку. А технологія NVIDIA G-SyncTM мінімізує тремтіння зображення і розрив екрана під час динамічних сцен. Цей монітор підходить для усіх ігрових форматів і усуває появу залишкового зображення, забезпечуючи при цьому плавні рухи при максимальній яскравості у 350 нт на дисплеї формату QHD.

Крім того, 32-дюймовий монітор оснащений технологією Sphere Lighting, що передбачає наявність світлодіодів за екраном, які створюють м’яку фонову підсвітку. Це не лише витончений елемент дизайну монітора, проте й можливість покращити показники ігри і зменшити навантаження на очі. Також новий монітор підтримує функцію Black Stabilizer, яка забезпечує ідеальний контраст і дозволяє виявити об’єкти у затемнених ділянках екрана. А функція Dynamic Action Sync мінімізує затримку вхідного сигналу і збільшує швидкість реакції при атаці ворогів. Інтуїтивний графічний інтерфейс 32GK850G зручний в користуванні і дозволяє легко налаштовувати режими для різних жанрів ігор. Також монітор оснащений функцією установки підставки в один клік без використання болтів та інструментів – це дозволяє легко й з мінімальними зусиллями регулювати нахил, висоту і кут повороту монітора.

27-дюймовий монітор також забезпечує плавний геймплей з високою частотою оновлення кадрів і швидким відгуком. Це компактна модель ігрового монітора LG, що розроблена з урахуванням усіх вимог користувачів. 27GK750F оснащений удосконаленими функціями, що збільшують шанси гравців на перемогу. Серед них: швидкість оновлення в 240 Гц, 1 мс Motion Blur Reduction і технологія AMD FreeSync. Black Stabilizer, Dynamic Action Sync і Crosshair – ключові функції, що підвищують точність FPS і виводять ігровий процес на абсолютно новий рівень.

Також на виставці IFA 2017 LG продемонструє 34-дюймовий ігровий монітор UltraWide із співвідношенням сторін 21:9 (модель 34UC89G) для повного занурення у віртуальний світ гонок, RTS чи AOS ігор. Монітор підтримує технологію NVIDIA G-Sync і швидкість оновлення кадрів в 144 Гц (з розгоном до 166 Гц*) з налаштуванням під будь-який жанр ігор.

comments powered by Disqus
 
Top