Android Oreo: особливості нової версії ОС

Android Oreo: особливості нової версії ОС

У день, коли всі у США спостерігали за сонячним затемненням, Google презентував оновлену ОС Android 8.0. Традиційно «андроїди» отримають назву на честь різноманітних солодощів. Цього разу це «Oreo». Найпершими оновлену Oreo отримають смартфони і планшети Pixel та Nexus.

У презентації Android 8.0. повідомлено, що ОС запускається вдвічі швидше, встановлює ліміт фонової активності, має нові емоджі, а також дає змогу використовувати збережені в Chrome логіни і паролі у встановлених програмах.  

З першого погляду може здатися, що Android 8.0. не має кардинально нових функцій. Зокрема, через те, що Google (на відміну від Apple) оновлює флагманські додатки, як-от Gmail і Google Maps, окремо від ОС. Однак, окрім зазначених вище, користувачі отримають такі довгоочікувані удосконалення:

  • покращене керування програмами з метою оптимізації роботи акумулятора (відтак, можна сподіватись, що з Android Oreo батарея працюватиме довше);
  • режим «картинка в картинці» відтепер підтримуватиметься у всіх додатках; тепер можна переглядати відео в YouTube і паралельно виконувати інші дії;
  • удосконалене відображення функцій безпеки в магазині Google Play, що вбереже користувачів від шкідливих програм;
  • зміна дизайну інтерфейсу, ширша колірна гама програм.

Традиційно власні пристрої Google першими отримають нову Oreo. Ймовірно, LG V30, презентація якого відбудеться наприкінці серпня, вийде з Android Oreo. Про те, коли ОС отримають Samsung, HTC, LG Sony та інші «андроїдофони» поки невідомо.

Джерело: Android Oreo

comments powered by Disqus
 
Top