Зловмисне ПЗ перетворює смартфон у активну сонарну систему (відео)

Зловмисне ПЗ перетворює смартфон у активну сонарну систему (відео)

ПЗ на вашому гаджеті може колись відстежити ваше місцезнаходження або ваш рух у приміщенні. Цього висновку дійшли дослідники Вашингтонського університету, які створили програму, яка перетворює гаджети у активні гідролокатори.

Програма CovertBand впроваджує високочастотний аудіосигнал у звичайні музичні треки. Такий сигнал працює як ультразвуковий локатор – він відображається від навколишніх об’єктів і повертається назад. Вбудований мікрофон або динамік фіксують час повернення, а отримані дані повертаються «атакуючому».

Система може працювати і без встановлення зловмисного ПЗ – крізь тонкі стіни приміщення, але із зниженим діапазоном дії. Це означає, що «атакуючому» достатньо збільшити гучність Smart TV у своєму приміщенні, щоб відстежити рух об’єкта у суміжному приміщенні.

«Ми завжди хочемо бути попереду злочинців, які намагаються зібрати приватну інформацію про споживачів», - говорить професор Тадайоші Коно співавтор статті про дослідження. «Ми забезпечуємо людей інформацією про можливості сучасних технологій, щоб вони усвідомили наслідки та змогли протистояти атакам».

Більше інформації на відео нижче:

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top