В Україні почалися продажі смартфону TP-Link Neffos X1 Lite за ціною 2999 грн

В Україні почалися продажі смартфону TP-Link Neffos X1 Lite за ціною 2999 грн

Компанія TP-Link виводить на український ринок смартфон Neffos X1 Lite, який об’єднав функціональні переваги старшої моделі Neffos X1 з більш доступною ціною.

Смартфон TP-Link Neffos X1 Lite зберіг майже всі особливості старшої моделі, які є найбільш важливими для користувача: дві чудові камери (основну 13-мегапіксельну та фронтальну 5-мегапіксельну), перемикач, який переводить пристрій в режим роботи без звуку, а також елегантний корпус, товщина якого складає 8,5 мм.

 

Не забули і розташований на задній панелі біометричний сканер відбитків пальців, який надійно захистить вашу інформацію від несанкціонованого доступу. Смартфон оснащено 8-ядерним чіпсетом MediaTek, 2 ГБ оперативної пам’яті та 16 ГБ вбудованої пам’яті з можливістю розширення за допомогою карти MircoSD. Крім цього TP-Link Neffos X1 Lite підтримує одночасну роботу з двома SIM-картами.

Додатковими  перевагами нового смартфона стали акумулятор на 2550 мАг та новітня операційна система Android 7.0, яка була доповнена продуманим інтерфейсом NFUI 2.0.

Рекомендована роздрібна ціна смартфона на українському ринку складає 2999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top