OLED-телевізори LG знову отримали нагороди EISA

OLED-телевізори LG знову отримали нагороди EISA

Уже шостий рік поспіль ОLED-телевізори LG названі найкращими в категорії OLED TV за версією Європейської асоціаціації журналів з аудіо- і відеотехніки. У цьому році лідер премії EISA в номінації «Найкращий OLED-телевізор 2017-2018», ультратонка модель LG OLED 65E7, отримав високі оцінки за чудову якість зображення і широкий кут огляду. Члени журі EISA також відзначили такі характеристики телевізора LG, як підтримка форматів HDR 10, Dolby Vision і професійну якість звуку.

Престижні нагороди EISA вручаються щорічно за рішенням експертів провідних видань про мультимедіа, що виходять у 20 країнах Європи, а також у США і Австралії. Продукти оцінюються за різними критеріями, що включають, серед іншого, технології, дизайн і впровадження інновацій.

Ще один продукт LG, телевізор SUPER UHD (модель 55SJ850V), отримав нагороду EISA в номінації «Найкращий LCD-телевізор 2017-2018» за насичену і точну передачу кольору та широкий кут огляду, що стало можливим завдяки використанню технології LG Nano Cell™. Експерти також відзначили інтуїтивний інтерфейс користувача WebOS 3.5 і фірмову технологію Active HDR. Ця технологія дозволяє оптимізувати кожну сцену і передавати максимально реалістичні зображення під будь-яким кутом огляду.

Саундбар LG (модель SJ9) був відзначений нагородою EISA в номінації «Найкращий саундбар 2017-2018» за стильний дизайн і кришталево чисте звучання. Така якість звуку досягається завдяки застосуванню технології Dolby Atmos. З Dolby Atmos джерело звуку може знаходитися у будь-якій точці тривимірного простору – навіть на стелі – для створення максимально об’ємного звучання. 

comments powered by Disqus
 
Top