Електричний сімейний кросовер Tesla Model X P100D – іспит на практичність

Електричний сімейний кросовер Tesla Model X P100D – іспит на практичність

Журналісти австралійського видання вирішили перевірити давнішу модель Tesla X P100D і випробувати сімейний електричний повноприводний кросовер у реальних умовах.

Журналісти проїхалися на Теслі узбережжям від Мельбурна. Загалом Tesla мала проїхати приблизно 300 км. Нагадаємо, що повного заряду автомобіля вистачає на 542 кілометри. Із заявленою відстанню Tesla впоралася на «відмінно». Крім того, можна не боятися, що Тесла несподівано розрядиться.

Навігаційна система неймовірно точно оцінює, на яку відстань вистачить заряду. Подорож завдовжки 301,7 км була завершена з 20 відсотками залишків заряду; в середньому автомобіль «споживав» 240 Вт/км.

Хорошу оцінку отримав футуристичний дизайн семимісного електрокару. Справжня магія Тесли – унікальна конструкція дверей із назвою Falcon Wings. Щоб відчинити дверцята, потрібно легенько доторкнутись до хромованої ручки і вони вмить підіймуться доверху; видовище дійсно нагадує змах крил.

Не менше вражає інтер’єр авто, зокрема, 17-дюймовий сенсорний екран, який призначений для керування різними інформаційними, розважальними функціями, клімат-контролю та різних варіантів режиму роботи.

Однак зазначені переваги не перекрили неприємних дрібниць, серед яких: скрип стійки, шум дверей під час руху. Хоча пробіг автомобіля зовсім невеликий – усього 4500 км. Також серед недоліків – «дешевий» вигляд консолі. З огляду на такі нарікання, вартість Model X (понад 150 тис. дол.) видається дещо захмарною.

…а критерій «практичності» зрештою кожен визначить сам. 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top