LG встановила наймасштабнішу в світі OLED-стіну в Dubai Mall в Дубаї

LG встановила наймасштабнішу в світі OLED-стіну в Dubai Mall в Дубаї

Компанія LG Electronics встановила гігантську відеостіну в Дубаї, що змонтована з OLED-панелей високої роздільної здатності. Масштабна відеопанель складаєть-ся з OLED-дисплеїв 820 LG Open Frame і встановлена в найбільшому торгово-розважальному центрі Dubai Mall поряд з хмарочосом Бурдж-Халіфа. LG реалізу-вала цей грандіозний проект у співпраці з компанією Emaar Entertainment, влас-ником акваріума в Дубаї.

OLED – це дисплеї нового покоління. При розробці цього типу панелей застосовується інноваційна технологія – діоди дисплея генерують власне світло, що виключає необхідність використання громіздкої і низькоефективної задньої підсвітки. Так, OLED-дисплеї відтворюють ідеально чорний колір і насичені відтінки, а також забезпечують ширший кут огляду у порівнянні з традиційними РК-дисплеями, що підвищує комфортний перегляд контенту з будь-якої точки.

«LG створює революційні продукти для комерційного сектору і розробляє витончені та увігнуті OLED-дисплеї, що стали взірцем мультимедійних технологій і справжнім витвором мистецтва, – сказав Квон Сун-Хванг, керівник підрозділу інформаційних дисплеїв компанії LG Home Entertainment. – Презентація наймасштабнішої OLED-стіни в Дубаї – приклад того, як цифрові продукти LG привносять гармонію в простір і при цьому залишаються інноваційними рішеннями, що відповідають вимогам замовників в сегменті B2B. Гігантська OLED-стіна LG розташована у найбільшому торговому центрі і поряд з найвищою спорудою в світі».

Використання OLED-дисплеїв LG Open Frame в акваріумі Dubai Aquarium – унікальне рішення. Лінійка LG Open Frame – це OLED-дисплеї увігнутої конструкції, що повторюють рух потоків води. Також дисплеї відтворюють реалістичні зображення у різних режимах, що дозволяє використовувати їх і в публічних просторах, і вдома.

comments powered by Disqus
 
Top