В Австралії побудують найбільшу в світі геліотермальну електростанцію

В Австралії побудують найбільшу в світі геліотермальну електростанцію

Уряд австралійського штату Південна Австралія уклав договір із американської компанією SolarReserve, світовим лідером із різноманітних масштабних геліотермальних проектів, про будівництво найбільшої в світі сонячної теплової електростанції. Проект співробітництва має назву «Аврора».

Електростанція з’явиться в австралійському місті Порт-Огаста. Потужність електростанції становитиме 150 мВт, що дасть змогу забезпечити електроенергією приблизно 90 000 будинків. Щороку електростанція вироблятиме 495 гВт енергії. На відміну від сонячних електростанцій, геліотермальні (сонячно-теплові) можуть вироблять електроенергію як удень, так і вночі. Особливість технології в тому, що перегріта рідина накопичується в спеціальних об’ємних сховищах і вночі використовується для виробництва електроенергії.

Будівництво геліотермальної станції розпочнеться наступного року. Планується, що у 2020 р електростанція введеться в експлуатацію. Вартість проекту Aurora – 512 мільйонів доларів США. Це буде найбільша геліотермальна електростанція в світі.

Джерело: Arstechnica 

comments powered by Disqus
 
Top