Інноваційна камера смартфону LG V30 з широкою діафрагмою та скляними лінзами

Інноваційна камера смартфону LG V30 з широкою діафрагмою та скляними лінзами

Камера флагманського смартфону LG V30 отримала широку діафрагму F1.6 і і скляні лінзи Crystal Clear Lens. Це дозволить камері захоплювати на 25 % більше світла в порівнянні з діафрагмою F1.8 та краще передавати кольори.

Подвійна камера LG V30 буде підтримувати максимальну діафрагму і скляну оптику. Діафрагма F1.6 у смартфоні LG – новинка для ринку мобільних пристроїв. Скляні лінзи Crystal Clear Lens розширюють можливості камери LG V30 і забезпечують покращену передачу кольору, чим не може похвалитися пластикова оптика.

"LG впроваджує нові технології при розробці камер для мобільних пристроїв. Ми удосконалили камеру нового смартфона і оснастили V30 специфічною опцією - скляними лінзами, які зазвичай використовуються в DSLR-камерах, - сказав Джуно Чо, президент компанії LG Electronics Mobile Communications. - Користувачі, для яких розроблялася лінійка V series, гідно оцінять цю інноваційну технологію".

Камера нового LG V30 перевершує попередню модель V20 за усіма параметрами. Вона на третину знижує крайові спотворення при зйомці широкоформатних кадрів – групових селфі, інтер’єрів і масштабних пейзажів. Також компанія на 30% зменшила модуль основної камери LG V30 і оснастила новий смартфон системою лазерного автофокусу, технологіями оптичної і електронної стабілізації зображення, що безсумнівно сподобається фотолюбителям.

 
comments powered by Disqus
 
Top