iOS 11 та Android O: огляд найкращих нових функцій

iOS 11 та Android O: огляд найкращих нових функцій

На початку літа Apple представила 11 версію iOS, а на травневій конференції I/O Google показала бета-версію Android O. Представляємо перелік кращих нових функцій двох операційних систем:

iOS 11

Традиційно у вересні Apple презентує нову модель смартфона на базі iOS 11. Бета версія нової ОС вже є у вільному доступі, її кращі функції:

1. Доповнена реальність

Користувачі з нетерпінням чекають на ARKit у iOS 11 – фреймворк доповненої реальності для розробників. За допомогою камери iPhone можна побачити віртуальні об’єкти, що взаємодіють із реальним світом.

2. Розумніший Siri

Голос хмарного персонального помічника Siri стане більш натуральним. Асистент краще розумітиме питання і пропонуватиме почитати новини із світу Apple.

3. Файли і зберігання даних

iOS отримає власний додаток для роботи з файлами – він розкладе ваші дані «по полицях».

4. Перемикач панелі Dock для iPad

Одне з найбільших оновлень у iOS 11. У планшетах iPad з’явиться зручний засіб доступу до програм та додатків - панель Dock в стилі iMac.

5. Оновлений App Store

Оновлений дизайн магазину додатків Apple дозволить швидше знаходити потрібні ігри і програми.

Android O

Користувачі Android з нетерпінням чекають на такі нові функції:

1. Класифікація повідомлень

Ідея «каналів повідомлень» дозволяє класифікувати повідомлення на важливі та не важливі. Їх можна відкласти «на потім» і вони знов з’являться, після встановленого часу.

2. Швидкий доступ до камери

У новій версії ОС, щоб швидко наблизити зображення камери на 50%, достатньо двічі клацнути на екрані смартфону. А щоб переключитись у режим відеозйомки, достатньо просто натиснути на іконку відео.

3. Режим «картинка в картинці»

У користувачів з’явиться можливість переглядати фільми або спілкуватись по відео-чату одночасно з виконанням інших справ на смартфоні або планшеті.

4. Усі дані на всіх девайсах

Відомо, що Android синхронізує логіни та паролі на усіх пристроях під Google акаунтом. Відтепер нова ОС зберігатиме і синхронізуватиме більше даних (адреса, дані кредитної картки та ін.), вам не потрібно буде щоразу вводити їх на своїх пристроях.

5. Життя батареї – продовжено

Інженери вдосконалили нову ОС, встановивши обмеження на те, яким саме додаткам слід працювати у фоновому режимі, якщо вони фактично не використовуються.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top