Перший преміальний смартфон з OLED-дисплеєм FullVision від LG

Перший преміальний смартфон з OLED-дисплеєм FullVision від LG

Компанія LG анонсує випуск нового преміального смартфона з пластиковим дисплеєм FullVision, розробленого на основі технології OLED – першого мобільного пристрою з подібним типом екрана. Компанія почала використовувати FullVision при виробництві LG G6, а далі застосувала і в LG Q6. Новий флагман LG вперше з моменту випуску LG Flex 2 у 2015 році буде оснащений OLED-дисплеєм, що стане важливим кроком у розвитку мобільних пристроїв на базі технології OLED. Дизайн нового смартфона став більш витонченим завдяки OLED-дисплею. Застосування технології OLED – ідеальне рішення для використання VR-додатків, ключового тренду в індустрії мобільних пристроїв.

З покупкою сучасного смартфона користувачі хочуть отримати збільшений дисплей при невеликому розмірі мобільного пристрою, який зручно тримати в одній руці. Дисплей LG FullVision – важлива інновація, головна характеристика якої – мінімальні рамки навколо екрана. OLED – це новий етап розвитку дисплеїв FullVision. Завдяки технології OLED користувачі отримають чіткі і насичені кольори при перегляді зображень і відео в хорошій якості. Діагональ OLED-дисплея FullVision складе шість дюймів, що перевищує параметри смартфонів, випущених за останні чотири роки. В той самий час корпус новинки буде значно зменшений у порівнянні з моделлю попереднього року – LG V20. LG також зменшила верхню і нижню рамки на 20% і 50% відповідно у порівнянні з V20, а також прибрала логотип з нижньої частини передньої панелі, щоб збільшити робочу поверхню екрана.

Підтримка роздільної здатності у 4,15 млн пікселів (1440 x 2880) забезпечить перегляд захоплюючих візуальних ефектів на OLED-дисплеї FullVision. OLED-технологія дозволяє відтворювати ідеальний чорний колір і живі, насичені відтінки з допомогою розширеного спектра кольорів. LG застосувала в нових смартфонах оптимальний алгоритм відтворення зображень, що розроблений за роки наукових досліджень OLED-технологій. OLED-дисплеї підтримують 148% колірного поля sRGB  для відтворення цифрових зображень, а також 109% колірного простору DCI-P3 для цифрового відео. Ще одна перевага технології OLED – це операційний час відгуку, що у 10 разів перевищує показники стандартних РК-дисплеїв. Прискорений час відгуку ефективно усуває залишкове зображення, що є важливою характеристикою при перегляді екшн-фільмів і VR. Підтримка стандарту HDR10 дозволяє переглядати відео абсолютно нового рівня.

Новий смартфон LG буде оснащений дисплеєм P-OLED: ергономічний дизайн пристрою передбачає увігнуті рамки навколо дисплея і зручне керування однією рукою. P-OLED – це використання пікселів на пластмасовій підкладці, що є міцнішою у порівняні зі скляною основою. Крім того, дисплей захищений склом Corning Gorilla Glass 5, що мінімізує його пошкодження. Використання зміцненого корпусу і технології сканування пікселів захищає смартфон від загорянь – проблеми, з якою зіткнулися користувачі пристроїв на базі OLED-технологій, і яка усунена за рахунок застосування технології P-OLED. Інкапсуляція значно зменшує окислення пікселів, а технологія сканування пікселів дозволяє застосовувати енергозберігаючий режим для кожного пікселя, щоб заощадити заряд акумулятора.

comments powered by Disqus
 
Top