Virgin Galactic завершила перший етап випробувань туристичного космічного корабля

Virgin Galactic завершила перший етап випробувань туристичного космічного корабля

Шості льотні випробування космічного корабля VSS Unity завершили перший етап тестових польотів компанії Virgin Galactic. І на цей раз корабель піднявся за допомогою двофюзеляжного носія. На наступних етапах VSS Unity підніматиметься «власними силами».

4 серпня 2017 завершився перший етап льотних випробувань космічного корабля SpaceShipTwo американської компанії Virgin Galactic. Нагадаємо, перші успішні випробування відбулись ще у травні – тоді вперше була випробувана система «повороту вгору хвостового оперення» при вході у щільні шари атмосфери.

Космоплан VSS Unity знов піднявся за допомогою двофюзеляжного літака-носія VMS Eve. Але на цей раз паливний бак вперше заповнили оксидом азоту, а резервуар – гелієм під високим тиском.

Як і в попередні рази, корабель набрав висоту 12 200 м, відокремився від пілотованого носія і почав контрольований плануючий спуск. Здійснивши успішну посадку, головний пілот виразив задоволення проведеною роботою: «Ми зібрали сотні гігабайт даних для аналізу. Всі ми маємо пишатись Virgin Galactic та Spaceship. Це чудовий космічний літак!».

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top