Унікальний девайс – домашня грозова хмара

Унікальний девайс – домашня грозова хмара

Відтворити гуркіт грому вдома тепер можливо. Все завдяки новому винаходу – плаваючій хмарі Floating Cloud. Це люстра з магнітною левітацією; освітлювальна конструкція змінює колір, миготить, а також відтворює звук грози, реагуючи у такий спосіб на шум у кімнаті.

Бруклінський дизайнер Річард Кларксон упродовж декількох років експериментує зі штучними хмарними конструкціями, серед яких абажури у вигляді хмари та інтерактивні багатофункціональні пристрої, що імітують грім. Першу таку лампу дизайнер представив у 2014 р. Лампа була оснащена датчиками руху і, відповідно, реагувала на появу людини в кімнаті. До того ж, лампу можна було використовувати як гучномовець або аудіопрогравач. Попри такі переваги, все ж це була просто підвішена до стелі люстра.

Нова «хмарка» Кларксона – справжній левітуючий пристрій. «Політ» здійснюється завдяки технології магнітної левітації. Іншими словами, хмарка літає над спеціальною основою. Нова люстра позбулася функції гучномовця. Завдяки цьому зменшилась вага пристрою і збільшилась тривалість роботи акумулятора. Floating Cloud піднімається на 70 мм над основою, а завдяки вбудованому датчику звуку реагує на звуки в кімнаті. Лампа відтворює як аудіо-, так і візуальні ефекти у чотирьох колірних стилях. Сама хмара виготовлена з гіпоалергенного поліефірного волокна і містить приховану вбудовану літій-іонну батарею ємністю 6600 мАг.

Floating Cloud, розкішний елемент декору та інтерактивний гаджет водночас, вийшов обмеженим тиражем – усього 100 одиниць. Вартість дизайнерської хмаринки – 4620 дол.

Джерело: Newatlas

 

comments powered by Disqus
 
Top