Компанія DOOGEE відкрила представництво в Україні та представила смартфон MIX

Компанія DOOGEE відкрила представництво в Україні та представила смартфон MIX

4 серпня компанія DOOGEE на прес-конференції в UnitCity оголосила про старт продажів в Україні свого новітнього телефону DOOGEE MIX. Нова модель є найменшим в світі безрамковий смартфоном з AMOLED дисплеєм діагоналлю 5,5 дюймів і подвійною камерою.

Завдяки конструктивним рішенням і корпусу з нержавіючої сталі, при товщині 0,9 мм він має вдвічі більшу ударостійкість. Крім того, у смартфон вбудований новітній датчик відбитків пальців, Dtouch, акумулятор ємністю 3380 mAh, а також подвійна камера з сенсором Samsung ISOCELL і дозволом 16.0-8.0 MP.

«Офіційно, продажі нового DOOGEE MIX почнуться 14 серпня, проте починаючи з 4 серпня, українці зможуть зробити попереднє замовлення в магазинах мереж Brain і Цитрус», - заявила Шеррі Лю, генеральний менеджер DOOGEE в Східній Європі.

Рекомендована ціна новинки складе 7.499 грн за версію з 6 Гб оперативної і 64 Гб внутрішньої пам'яті, і 6.999 грн за версію з 4 Гб оперативної і 64 Гб внутрішньої пам'яті. Придбати смартфон можна буде в наступних магазинах: Розетка, Brain і Цитрус.

 

Крім того, пані Лю заявила про те, що DOOGEE відкриває також офіційне представництво в Україні. "Нашими офіційними представниками виступить мережа магазинів Brain. Вони будуть відповідальні за продажі, просування бренду і гарантійне обслуговування ", - додала пані Лю.

За її словами, смартфони компанії DOOGEE вже представлені більш ніж в 80% європейських країн, і вона рада, що Україна тепер теж додалася до списку країн, де продукцію DOOGEE можна придбати у найбільших оффлайн-рітейлерів.

comments powered by Disqus
 
Top