Електроспортбайк Lightning LS-2??R: ще швидше, ще потужніше (відео)

Електроспортбайк Lightning LS-2??R: ще швидше, ще потужніше (відео)

Lightning Motors прославилась ще у 2011 році, створивши найшвидший електроспортбайк Lightning LS-218, який зміг досягти швидкості 352 км/год. На основі цієї моделі розробили ще одну – швидшу та із вдвічі більшим запасом ходу.

Lightning LS-218 недовго лишався найшвидшим електробайком. Так, він легальний і призначений для вуличних доріг, але хто швидше – той переможець. Після безлічі гучних розмов навколо найшвидшого, але «нелегального» гіпербайку Kawasaki H2R, який досяг швидкості 357 км/год, Lightning Motors вирішила знов побити рекорд, створивши власну «R» модель.

Голова американської компанії Lightning Motors – Річард Хетфілд відкрив деякі таємниці майбутнього найшвидшого електроспорткару «R».

Перші випробування вже пройшли на піщаних просторах Ель Міраж у Каліфорнії. Мета Хетфілда – досягнення потужності у 380 к.с. Глинистий ґрунт місцевості поки що дозволив досягти швидкості у 338 км/год. Найголовніше, над чим працюють – живлення електродвигуна. Був замінений акумулятор та електроніка, що регулює потужність батареї.

Сміливець, який і на цей раз протестував спортбайк на швидкість, став Джим Хугерхайд.

Ця модель не буде призначена для вуличних доріг, але все ж – це буде достойною відповіддю H2R. В планах Lightning Motors – повернутись на простори каліфорнійського Боневілю на «Тиждень швидкості», побити рекорд і, нарешті, визначити ім’я для LS-2??R.

Огляд електроспортбайку Lightning LS218 ви можете переглянути на відео нижче:

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top