Hyperloop One розігнала пасажирську капсулу до 310 км/год (відео)

Hyperloop One розігнала пасажирську капсулу до 310 км/год (відео)

Компанія Hyperloop One успішно завершила другу фазу тестування транспортної системи майбутнього. Пасажирську капсулу розігнали до 310 км/год на ділянці завдовжки 300 м.

Hyperloop One - американська компанія, що працює над реалізацією проекту інноваційної транспортної системи майбутнього Ілона Маска. Основа його ідей – потяги, що пересуватимуться у трубі із низьким тиском зі швидкістю до 1200 км/год.

Випробування проходили на 500-метровій тестовій ділянці у пустелі штату Невада. Перший етап пройшов ще у травні - тоді мобільну платформу розігнали до 112 км/год. Для другої фази пасажирську капсулу XP-1 помістили на платформу і розігнали до 310 км/год. Потяг розігнався на перших 300 метрах, після чого зупинився.

«Ми досягли історичної швидкості у 310 км/год і нарешті ми раді представити усьому світу пасажирську капсулу XP-1 вперше у вакуумній трубі», - сказав Шервін Пішевар, співзасновник та виконавчий голова Hyperloop One. «Коли ви чуєте звук Hyperloop One – ви чуєте звук майбутнього».

І на цей раз команда протестувала усі компоненти системи: електродвигун, управління і електроніку, магнітну левітацію, гальмівну і вакуумну систему. Пасажирська капсула (ДхШхВ) 8,7х2,7х2,4 м з карбоновим корпусом. Шасі виготовлені з конструкційного алюмінію та містять систему двигуна та магніти для левітації. Hyperloop One каже, що капсула розроблена як автомобіль Формули-1 - бути легкою, але міцною..

«Ми довели, що наші технології працюють і ми вже готові взяти участь у дискусіях з партнерами та замовниками про повну комерціалізацію технології Hyperloop", - сказав генеральний директор Hyperloop One Роб Ллойд. "Ми з радістю очікуємо на зустріч з представниками урядів всього світу, щоб допомогти вирішити їх масові транспортні та інфраструктурні проблеми".

Переглянути відео другої фази тестування Hyperloop із пасажирською капсулою ви можете на відео нижче:

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top