Tesla Model 3 проти Chevrolet Bolt

Tesla Model 3 проти Chevrolet Bolt

Model 3 – не єдина новинка на ринку електромобілів. Минулого року на американському ринку вийшов електрокар Chevrolet Bolt, хоча він не спричинив такого ажіотажу, як Model 3, при тому, що технічні характеристики обох автомобілів майже однакові.

Ключі, а точніше – пластикові картки від «бюджетної» Tesla Model 3 отримали перші 30 власників. Презентація електромобіля відбулась лише декілька днів тому, а деякі журналісти вже називають Tesla Model 3 автомобілем століття. Та чи виправдано і чи є сенс платити більше, якщо Tesla і Chevrolet Bolt (як би дивно це не звучало) за ключовими характеристиками майже не відрізняються? 

Однакові, зокрема, такі показники: на повному заряді Bolt проїде приблизно 383 км, дотримуючись середньої швидкості 60 км/год. Максимальна швидкість машини – 160 км/год. Model 3 у базовій комплектації, як і Bolt, здатна проїхати 383 км на одному заряді. Відомо, що невдовзі можна буде придбати «бюджетну» Tesla з потужнішою батареєю, якої вистачить на майже 500 км. Однак за таку розкіш доведеться доплатити 9000 дол.

Від Bolt Tesla Model 3 відрізняється розгоном. Model 3 може розігнатися до 97 км/год за 5,9 с, а Bolt дещо поступається Теслі: до 97 км/год за 6,5 с. Критерій, де «перемагає» Bolt – простір: більше місця як у багажнику (479 л проти 396 л у Model 3), так і для пасажирів.

Інші відмінності

Chevrolet сумісний з Apple CarPlay та Android Auto, власники можуть дистанційно перевіряти заряд акумулятора або активувати клімат-контроль за допомогою додатка. Tesla ж створює своє програмне забезпечення, власники авто завжди отримують безкоштовне оновлення. Суттєва відміннсть Model 3 від електрокару Chevrolet – функція розумного автопілоту. Однак за таку перевагу доведеться доплатити ще 5000 дол. Відтак «бюджетна» Тесла з усім начинням і додатковими функціями коштує зовсім немало.  

Вартість Chevrolet Bolt у базовій комплектації – 37500 дол., додатково доведеться заплатити за швидкий зарядний пристрій, додаткову електроніку, елементи в інтер’єрі тощо. Однак сума не перевищить 42 000 дол. 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top