Унікальна функція Knock-on холодильників InstaView Door-in-Door

Унікальна функція Knock-on холодильників InstaView Door-in-Door

Перед тим як випустити на світовий ринок новий холодильник InstaView Door-in-Door, компанія LG зняла про нього ліричний відеоролик, в якому підкреслюється інноваційна розробка Knock-on. Це відео відображає «стук» як спосіб спілкування і зв'язок між подіями в повсякденному житті протягом тривалого часу. Зворушлива історія батька і доньки показує, як кожен момент у житті їхньої родини асоціюється з моментами постукування по дверцятах холодильника Instaview. Підкреслюючи незабутні моменти від народження доньки до того, як вона стає дорослою, відеосюжет наочно демонструє унікальні можливості холодильника InstaView.

LG провела ґрунтовне маркетингове дослідження, у результаті якого було прийнято рішення оснастити холодильники InstaView Door-in-Door новою дуже важливою функцією ‒ Кnock-on. Дослідження показало, що в середньому користувачі відчиняють дверцята холодильника 79 разів на день, що призводить до суттєвих втрат холодного повітря та електроенергії. Багато хто після цього взагалі забуває зачинити дверцята, незважаючи на те, що 56% опитаних не люблять, коли холодильник залишається відчиненим. Щоб вирішити цю проблему, компанія впровадила інноваційну функцію підсвічування холодильника Кnock-on. Тепер користувачі можуть бачити вміст холодильника, не відчиняючи його. Для цього потрібно всього лише двічі постукати по дверцятах InstaView Door-in-Door.

Холодильник InstaView Door-in-Door від LG оснащений гладкою скляною панеллю (виготовленою за особливою технологією), яка, якщо по ній двічі постукати, підсвічує внутрішні камери. Це дозволяє користувачам бачити, що знаходиться всередині, не відчиняючи дверцята. Крім того, завдяки просторому відсіку і чіткому розмежуванню внутрішніх камер Door-in-Door зберігати закуски і напої тепер значно легше. У нових моделях холодильників втрати холодного повітря знижуються до 41%, що суттєво впливає на термін зберігання і свіжість продуктів протягом більш тривалого часу.

Тепер все, що потрібно зробити користувачеві, щоб побачити вміст холодильника, ‒ просто постукати по дверцятах. Це дуже зручно, адже більше не треба відчиняти і зачиняти холодильник. Крім того, оскільки тепер холодильник відчиняється значно рідше, у вас менше причин для занепокоєння, щодо того чи не забули ви зачинити дверцята.

comments powered by Disqus
 
Top