Смартфони 2017 року: найочікуваніші новинки

Смартфони 2017 року: найочікуваніші новинки

Виробники смартфонів обіцяють багато цікавого і готуються до прем’єр. Найближчим часом світ здивують такі пристрої:

Samsung Galaxy Note 8

Одна з гарячих новинок літа 2017 року – фаблет від Samsung. Переживши цілковите фіаско попередника Galaxy Note 7 і спробу реабілітації, Samsung має великі сподівання на прийдешній фаблет. Galaxy Note 8 матиме 6,4-дюймовий екран із вражаючою роздільною здатністю 3840 х 2160 пікселів. Екран, як і у флагманському Galaxy S8, буде майже безрамковий. Скоріше за все, у Galaxy Note 8 буде тотальне оновлення камери. Про технічні деталі фаблета стане відомо на офіційній презентації, яка відбудеться 23 серпня. 

iPhone 8

Нова продукція Apple – це завжди сенсація у світі електроніки. Цього року рік має бути особливо багатим на «яблука». 2017 року Apple відзначає десятиріччя з появи першого iPhone. Експерти прогнозують випуск ювілейного iPhone 8, який кардинально вирізнятиметься з-поміж усіх версій iPhone. Крім того, ймовірно, восени з’являться оновлені 7-ки - iPhone 7S і iPhone 7S Plus.

Деталі виходу iPhone 8 тримають у секреті, однак, судячи зі світових тенденцій, рамки дисплею ювілейного iPhone суттєво зменшаться, а Touch ID, можливо, переміститься на задню панель. За чутками, iPhone 8 матиме вертикальну покращену камеру. Деякі інсайдери стверджують, що новий айфон підтримуватиме технологію сканування обличчя. Користувачі, у свою чергу, сподіваються на бездротовий зарядний пристрій.

Зрештою, усе стане відомо восени. Традиційно у вересні Apple презентує нову продукцію.

Google Pixel 2

І нарешті новинка від Google. Компанія готується презентувати нові смартфони уже в жовтні. Ймовірно, з’явиться два пристрої різних розмірів – з 4,97- та 5,99-дюймовим екранами. Це будуть перші смартфони з найновішим процесором Snapdragon 836. Google Pixel 2 буде водонепроникний, що цілком у дусі світових тенденцій. Також ходять чутки про сенсорну рамку корпусу, як у HTC U11.  

2017 рік уже встиг потішити неймовірними флагманами, серед яких LG G6, безрамковий флагман Samsung, а також HTC U11 – смартфон, який хочеться стиснути. 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top