«Електричне» майбутнє BMW і MINI

«Електричне» майбутнє BMW і MINI

У BMW офіційно анонсували майбутні розробки і модифікації модельного ряду компанії. Невдовзі кожна серійна модель буде доступна в «електричному» варіанті. Не омине «електрифікація» і MINI – дочірньої компанії BMW.

Найперше BMW візьметься за розробку електричних моделей BMW 740e iPerformance та Mini Countryman ALL4 S E Hybrid. Також у першій хвилі нових розробок – електричний MINI Cooper E – тридверний хетчбек. Серійне виготовлення електричного MINI Cooper E стартує у 2019 р. Виготовлення електричної трансмісії відбуватиметься на заводах у Баварії (Dingolfing і Landshut), а остаточно збиратимуть автомобіль на батьківщині, Оксфордському заводі MINI.  

Німецький автоконцерн також планує розвивати автомобільну архітектуру нового покоління. Зокрема, для того, щоб забезпечити кожну модель можливістю встановлення як двигуна внутрішнього згоряння, так і електричної установки. Відтак, BMW чекає оновлення виробничої інфраструктури, щоб підприємства могли одночасно будувати моделі з двигуном внутрішнього згоряння, гібридними установками та електричними акумуляторами.

BMW, як і багато інших виробників авто, рухається в напрямку «електрифікації». У BMW сподіваються, що до 2025 р. частка проданих електроавтомобілів від загальної кількості продажів становитиме 15-25%.

Джерело: Newatlas, BMW

comments powered by Disqus
 
Top