Лавка доповненої реальності від Disney (відео)

Лавка доповненої реальності від Disney (відео)

Компанія Волта Діснея створила чарівну лавку – Magic Bench. Унікальний пристрій здатен подарувати трохи магії. Присядьте на чарівну лавку і раптом поряд опиниться казковий персонаж.

Система Magic Bench дає змогу взаємодіяти з анімаційними персонажами в 3D-просторі та навіть відчувати їхню присутність. Щоб «долучитись» до доповненої реальності магічної лавки, не потрібна гарнітура чи якісь додаткові пристрої. Потрібно просто сісти на таку лавку, як персонаж одразу ж почне взаємодіяти з вами.

Magic Bench – синтез доповненої та змішаної реальностей. Справжній «ефект присутності» створюється завдяки додатковим інструментам лавки і місця навколо неї – спеціальним сенсорним датчикам, екрану. Платформа Magic Bench залучає до мультисенсорного досвіду, завдяки якому можна безпосередньо взаємодіяти з мультиплікаційним персонажем. Лавка може відтворити різні сценарії.

Чарівна лавка доповненої реальності створена у рамках проекту Disney Research – неформальної співпраці Компанія Волта Діснея з різноманітними науковими центрами. Офіційна презентація Magic Bench відбудеться наступного тижня на найбільшій щорічній виставці у сфері комп’ютерної графіки та інтерактивних технологій SIGGRAPH (у Лос-Анджелесі).

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top