TP-Link починає продавати в Україні енергозберігаючі лампи для розумного будинку

TP-Link починає продавати в Україні енергозберігаючі лампи для розумного будинку

TP-Link виводить на український ринок свою лінійку енергозберігаючих Wi-Fi ламп для розумного будинку, яка складаєтьсяз чотирьох моделей – LB100, LB110, LB120 та LB130.

Показати все

За допомогою фірмового додатку Kasa користувач зможе віддалено вмикати та вимикати лампи, міняти їх рівень яскравості, контролювати енергоспоживання і навіть міняти кольор освітлення. Також нові лампи дозволяють заощаджувати гроші через більш низьке енергоспоживання і відрізняються вражаючим терміном служби.

LB100

Навіть найбільш доступна із розумних Wi-Fi ламп має всі базові переваги старших моделей. LB100 легко подключається до Wi-Fi мережі без будь-якого додаткового устаткування. За допомогою фірмового додатку Kasa для мобільних пристроїв на базі ОС Android та iOS ви зможете вмикати та вимикати лампу, а також міняти рівень освітлення, обираючи більш яскраве світло для активної роботи або м’яке світло для відпочинку. З цією лампою вам не доведеться заходити в неосвітлений будинок ввечері або скаржитись на недостатнє освітлення під час читання. Ви зможете створити власний розклад для вмикання та вимикання світла у визначений час, а у разі необхідності використати один з шаблонів освітлення, обравши оптимальний варіант для сну, читання або перегляду фільму.

Маючи яскравість 600 люмен лампа споживає лише 8 Вт, а її термін служби складає 13,7 років (за умови щоденного використаня протягом 3 годин). Таким чином, у порівнянні із звичайною 60-ватною лампою розжарювання нова енергозберігаюча лампа TP-Link дозволяє зменшити споживання енергії більш ніж на 80% без втрати якості або яскравості. Рекомендована роздрібна ціна LB100 складає 888 грн.

 

LB110

Ця модель відрізняється від попередньої більш високим рівнем яскравості (800 люмен) та энергоспоживання (11 Вт), а також збільшеним до 22,8 років терміном служби (при щоденному використанні протягом 3 годин). Крім цього за допомогою додатку Kasa лампа допоможе вести моніторинг эенергоспоживання і краще контролювати свої розрахунки. Рекомендована роздрібна вартість LB110 складає 999 грн.

LB120

Найбільш важливими особливостями LB120 стали можливість налаштування скравості та теплоти світла в диапазоні від 2700К до 6500К. Денне світло добре підходить для активної роботи, а тепле біле світло створить атмосферу затишку та комфорту. Також новинка підтримує циркадний режим, який автоматично налаштовує яскравість в залежності від часу доби, підбираючи потрібне світло вдень і ввечері. Решта технічних характеристик LB120 такі ж, як і у LB110, а рекомендована роздрібна вартість цієї моделі складає 1199 грн.

LB130

Головна перевага цієї лампи – можливість створення світла у всій різноманітності кольорів RGB за допомогою додатку Kasa. Потрібне романтичне червоне світло – будь ласка, м’яке зелене світло для читання – жодних проблем, звичайне біле – легко! А якщо взяти до уваги той факт, що ви зможете регулювати яскравість та теплоту, можна сказати, що таке рішення створює майже необмежений простір для экспериментів.

Решта специфікацій LB130 виглядають так само, як і у моделі LB120, а її роздрібна вартість складає 1555 грн.

comments powered by Disqus
 
Top