Винищувач Lockheed Martin F-35 завершив 100 тисяч годин польоту

Винищувач Lockheed Martin F-35 завершив 100 тисяч годин польоту

Lockheed Martin повідомила, що усі три варіанти F-35 завершили етап у 100 тисяч годин польоту. Розробники проводять фінальне тестування програмного забезпечення 3F, зльоту, створюють суворі умови, проводять випробування на навантаження та на точність пострілів зі зброї.

F-35 Lightning II - багатоцільовий літак у трьох варіантах, призначений замінити велику кількість бойових літаків для ВПС США, ВМС США, морських піхотинців США, Королівського флоту та інших замовників. F-35A – стандартний зліт і посадка, F-35B – короткий зліт та вертикальна посадка, F35C – зліт з палуби авіаносця, посадка за допомогою аерофінішера.

Lockheed повідомила, що F-35 завершили остаточну серію випробувань. Були перевірені на точність ракети AIM-132 ASRAAM та Paveway IV, протестовані 25 мм гармати, а також визначена ефективність багатоцільового повітряного судна.

«Завершення етапу у 100 тисяч годин означає високий рівень готовності програми та системи озброєння F-35», - говорить виконавчий віце-президент  та генеральний директор програми "F-35" Джеф Бабіон. "Ми зможемо завершити розробку програмного забезпечення 3F та системи місій до кінця 2017 року".

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top