Nikon святкує 100 День народження

Nikon святкує 100 День народження

Компанія Nikon випускає нову ексклюзивну серію продукції на честь святкування 100 річниці, що відбулось 25 липня 2017 року.

На веб-сайті, присвяченому річниці компанії Nikon, протягом літа буде випущена серія матеріалів, що міститимуть зразкові зображення, історії та поради від фотографів з усього світу, які допомогли в сторічному розвитку багатої історії бренду. Також буде представлено віртуальний тур за лаштунками музею Nikon у Токіо.

Компанія Nikon є міжнародним постачальником унікальної оптоелектроніки, високоточних технологій і вражаючого досвіду з часів свого заснування під назвою Nippon Kogaku K.K. у 1917 р. На думку експертів галузі та відомих шанувальників Nikon, продукція компанії була створена, щоб надихати фотографів і прихильників.

Випущені серії продукції поділятимуться на п’ять основних категорій:

100 років історій

Уже 100 років компанія Nikon залишається новатором у світі фотографії. Від основних етапів: випуску фотокамери й інноваційних продуктів до особистого натхнення професійних фотографів, аматорів і шанувальників, Nikon розповідає деякі з найважливіших і чудових особистих історій з усієї Європи та світу.

Віртуальний музей Nikon

Щоб показати свій досвід і початок своєї історії, компанія Nikon створила панорамний віртуальний тур токійським музеєм, відомим у всьому світі. Поринувши у світ Nikon, глядачі дізнаються про технології Nikon, продукти й основні етапи історії компанії, зокрема, як вона допомагала в розвитку біонауки, медицини та навіть космонавтики.

Icons with Nikons

Фотокамерами й об’єктивами Nikon користуються різні люди. На цих серіях знімків зображені відомі музиканти, телеведучі, актори та спортсмени, що тримають техніку Nikon.

100 років підтримки

З 1917 року компанія Nikon підтримує фотографів у їхньому покликанні, ділиться з ними відкриттями та порадами, розширює кордони можливого, а також допомагає аматорам і шанувальникам досягти бажаних результатів. Щоб відзначити це, а також поділитися досвідом відомих фотографів, компанія Nikon представляє найкращі поради, зібрані протягом століття роботи в галузі.

#LookBackAtNikon

Також компанія Nikon починає змагання в мережі Instagram для своїх шанувальників і всіх бажаючих жителів країн Європи, переможці якого отримають подарунки, зокрема фотокамери Nikon. Учасники змагання мають зробити свій знімок із фотокамерою Nikon. Ті, хто зробить найкращий автопортрет напроти дзеркала, вітрини, калюжі або іншим способом, матиме можливість отримати подарунки, зокрема фотокамери Nikon D500 або D7500.

comments powered by Disqus
 
Top