Віртуальний помічник CAVA, розумний одяг та інші концепти на саміті Lenovo Tech World 2017

Віртуальний помічник CAVA, розумний одяг та інші концепти на саміті Lenovo Tech World 2017

Концепти представлені на цьогорічному саміті Lenovo Tech World 2017 – це рішення на базі штучного інтелекту та доповненої реальності.

Найцікавішим з них є віртуальний помічник CAVA, побудований на базі штучного інтелекту. CAVA використовує глибокі алгоритми запам’ятовування та навчання, а також розуміє живу мову. На основі зібраних даних CAVA робить релевантні нагадування і керує подіями календаря. Працює це так: користувач говорить помічнику, що через 2 години має заплановану зустріч, а CAVA на основі цих даних надає йому інформацію про погоду, затори на дорогах та радить викликати таксі так, аби не запізнитись.

В CAVA реалізована розумна система безпеки смартфона – віртуальний помічник зчитує та запам’ятовує обличчя власника, таким чином захищаючи дані гаджета від стороннього доступу.

Цікавий концепт розумного одягу SmartVest. 10 датчиків аналізують сердечний ритм та діяльність, і записують всі дані  в режимі реального часу. SmartVest може визначити тахікардію, фібриляцію передсердь та надавати точну статистику сердечного ритму.

Інше рішення – розумний динамік з вбудованим проектором SmartCast +. Динамік розпізнає звуки та об’єкти, а також здатен виводити на стіну контент доповненої реальності.

І рішення для бізнесу – платформа Xiaole, яка вчиться на основі розмов з клієнтами і надає персоналізовану користувацьку інформацію для спрощення комунікації.

Також на саміті компанія представила гарнітуру доповненої реальності Lenovo daystar. Шлем  працює незалежно від смартфона чи комп’ютера і має кут огляду 40 градусів.

Джерело: Androidauthority

comments powered by Disqus
 
Top