Стань фотокореспондентом Huawei у Європі з P10|P10 Plus

Стань фотокореспондентом Huawei у Європі з P10|P10 Plus

Підрозділ Huawei Consumer BG Ukraine оголошує про початок акції «Стань фотокореспондентом Huawei у Європі»! Щоб виграти подорож, потрібно придбати смартфон P10 або P10 Plus у період акції у будь-якій із роздрібних мереж або в фірмових магазинах Huawei, зареєструватися та взяти участь у розіграші.

Акція триває з 20 липня 2017 до 20 січня 2018 року. Щомісяця розігрується одна з шести поїздок на двох до країни Шенгенської угоди, і щоразу пункт призначення стане сюрпризом. Володар путівки на двох визначається за допомогою комп'ютерного алгоритму наприкінці кожного акційного місяця. Якщо учасник зареєструвався, але його номер не став виграшним, він автоматично бере участь у наступному розіграші. Для реєстрації на сайті акції необхідно вказати IMEI смартфона, ім'я та прізвище, а також контактний номер телефону. Для участі також необхідно зберігати чек на покупку і гарантійний талон.

P10 та P10 Plus – це флагманські смартфони компанії, оснащені подвійною камерою 20 Mп + 12 Мп, створеною в партнерстві з Leica.

Детальніше про акцію та умови, а також зареєструватися - на сайті.

comments powered by Disqus
 
Top