Світові рекорди продуктивності нових серверів ThinkSystem

Світові рекорди продуктивності нових серверів ThinkSystem

У рамках світової прем'єри нових корпоративних рішень ThinkSystem на платформі Intel і ThinkAgile компанія Lenovo представила на українському ринку нову широку лінійку продуктів і рішень для ЦОД. Вони дозволять використовувати весь потенціал «революції інтелектуальних технологій» і закласти міцну основу для підтримки технологій, що трансформують сьогоднішній світ, таких, як аналітика даних, високопродуктивні обчислення, гібридна хмара, штучний інтелект і машинне навчання. Компанія Lenovo, яка посідає перше місце в світі в рейтингах задоволеності замовників і надійності серверного обладнання на архітектурі x86, представила широкий портфель продуктів і рішень для ЦОД, у числі яких ‒ сервери, системи зберігання даних, мережеві пристрої, програмне забезпечення та сервіси для ЦОД, а також нові торгові марки ‒ ThinkSystem і ThinkAgile. Компанія Lenovo також оголосила про досягнення 42 нових світових рекордів серверів ThinkSystem на базі новітніх процесорів Intel Xeon Scalable. Портфоліо лінійки ThinkSystem створено таким чином, щоб допомогти замовникам спростити їх проекти та впоратися з найскладнішими викликами.

Нові рішення ThinkSystem задають «золотий стандарт» для галузі під єдиним брендом, в який входять сервери, системи зберігання даних і мережеві пристрої. Портфоліо ThinkSystem із легкістю адаптується до потреб замовника, в залежності від його задач, зменшуючи складність і вартість проектів. Серверні рішення Lenovo включають у себе 14  серверів у форм-факторах стійок і башт, платформи для критично важливих обчислень, зі щільним розміщенням, у вигляді blade-платформ, а також нові гіперконвергентні системи. Нове портфоліо покликане надати можливість клієнтам вирішувати задачі їх бізнесу, оптимізувати ІТ-інфраструктуру. В кінцевому рахунку це призводить до підвищення якості виконання операцій центрами обробки даних, що безпосередньо пов'язано з ростом бізнесу. Крім того, клієнтам не потрібно вибирати між різними технологіями, побоюючись заміни постачальника або відсутності можливості масштабування в міру зміни робочих навантажень.

Нова серверна платформа Intel Xeon Scalable є найбільшою інновацією Intel для центрів обробки даних за десятиліття. Процесори Intel Xeon Scalable мають нову мікроархітектуру ядра, нові вбудовані роз'єми та контролери пам'яті, завдяки чому нова платформа відмінно поєднує в собі продуктивність, надійність, безпеку та керованість, що необхідно для центрів обробки даних і мережевої інфраструктури. Широкий спектр інноваційних рішень, втілених у нових процесорах і платформі, увібрав у себе технологію Intel AVX-512, архітектуру Intel Mesh, Intel QuickAssist, Intel Optane SSD, Intel Omni-Path Fabric та ін., забезпечує до 4,2 рази більше віртуальних машин у порівнянні з системою чотирирічної давності, покращуючи сукупну вартість володіння на 65%.

Lenovo додала сім нових серверів ThinkSystem, що дозволяють працювати з хмарними обчисленнями, великими даними, аналітикою та базами даних, а також представляє два нових рішення Intel Select. Ці корпоративні рішення покликані підвищити віддачу інвестицій для бізнесу клієнтів, за рахунок продуктивності та надійності серверів Lenovo, в поєднанні з програмним забезпеченням від провідних виробників.

ThinkSystem стає №1 у 42 тестах продуктивності

На додаток до зменшення складності та оптимізації операцій, сьогодні клієнти очікують великої віддачі від своїх інвестицій і надійності від свого технологічного партнера, який повинен забезпечити високу продуктивність і доступність, необхідні для виконання складних і мінливих робочих навантажень, таких як Microsoft SQL Server. Нові сервери ThinkSystem від Lenovo поставили 42 світові рекорди, а компанія Lenovo неодноразово була визнана постачальником №1 по задоволеності замовників та надійності на ринку серверних рішень архітектури x86.

У тесті TPC-E використовується база даних для моделювання роботи брокерської фірми з клієнтами, які створюють транзакції, пов'язані з торгівлею, рахунками і дослідженнями ринку. Lenovo першою подолала бар'єр 100 дол. США/на транзакцію в секунду в E-тесті (tpsE) пакета TPC-E, з результатом 93,48 USD/tpsE, що на 16% нижче за попередній мінімум у 111,65 USD/tpsE. На додаток до цього найменшого показника  USD/tpsE, Lenovo також досягла найвищої продуктивності TPC-E для 2-процесорної системи з результатом 6 598,36 tpsE. Цей показник говорить про те, як клієнти можуть знизити свої загальні витрати, при цьому домагаючись продуктивності, необхідної для обробки взаєморозрахунків із клієнтами.

На додаток до TPC-E WR на SR650, Lenovo також досягла світового рекорду TPC-H на SR950. Тест TPC Benchmark H (TPC-H) є еталоном підтримки прийняття рішень. Даний тест ілюструє системи підтримки прийняття рішень, які аналізують великі обсяги даних, виконують запити з високим ступенем складності та дають відповіді на критично важливі ділові питання. Lenovo опублікувала кращий результат по продуктивності в некластерізованому тесті TPC-H 10 000 ГБ. Сервер ThinkSystem SR950 домігся результату: 1 336 109,6 QphH @10 000 ГБ (запити в годину H) ‒ 0,92 дол. США/QphH @10 000 ГБ.

Високі результати були отримані і в 26 тестах STAC-M3 на серверах ThinkSystem SR950 і ThinkSystem SR650. Тести STAC-M3 вимірюють складне робоче навантаження при аналізі часових рядів. ThinkSystem SR950 встановив світові рекорди в 9 з 15 основних і двох додаткових тестах STAC-M3 в тесті Shasta з великим об'ємом пам'яті. Один із досягнутих результатів був у 2 рази вище, досягнутого раніше в STAC-M3 Shasta-benchmark.

Рішення ThinkSystem SR650 також встановило світові рекорди в 15 з 17 тестів на вимір середнього часу відгуку при запуску набору тестів STAC-M3 Antuco в порівнянні з попередніми опублікованими результатами для пов'язаних однопроцесорних серверів, що працюють під управлінням Kx Systems kdb + database. Звіти STAC-M3 для SR950 і SR650 є загальнодоступними. Lenovo ThinkSystem SR650 встановив новий світовий рекорд продуктивності однопроцесорного сервера в тесті SPECmpiM_base2007 з набору MPI M2007 в тестовому пакеті SPEC MPI 2007 Benchmark.

Крім того, рішення Lenovo встановили світові рекорди в тесті SPECvirt_sc2013 на 2-процесорних серверах і SPECjbb2015 на 1, 2, 4 і 8-процесорних серверах. Ці результати демонструють прагнення Lenovo забезпечити продуктивність, яку наші клієнти очікують від своїх інвестицій у сервер, на додаток до гнучкості і високої надійності.

ThinkAgile: готовність до потреб завтрашнього дня

ThinkAgile ‒ це абсолютно нова лінійка програмно-визначених рішень, побудованих на базі платформ Lenovo ThinkSystem і здатних підлаштовуватися під мінливі потреби підприємства, знижуючи при цьому витрати та спрощуючи інфраструктуру, в порівнянні з традиційними рішеннями. Продукти ThinkSystem і ThinkAgile прекрасно поєднуються один з одним, що дозволяє створити основу для дата-центру майбутнього.

Lenovo приєднується до програми Intel Select

Lenovo також оголосила про свою участь у програмі Intel Select. Ця програма являє собою новий набір фірмових рішень Intel, що працюють на процесорах Intel Xeon Skylake-SP і призначені для сучасних обчислювальних центрів. Ці рішення гарантують клієнтам, що вони отримують відповідне стандартам галузі рішення, що спрощує розгортання і оптимізацію інфраструктури центрів обробки даних для виконання специфічних робочих навантажень. Рішення Lenovo Validated Design для VMWare vSAN і Lenovo Database Validated Designs для High Perfomance OLTP Microsoft SQL Server будуть доступні з жовтня 2017 року.

Нова лінійка рішень ThinkSystem і ThinkAgile надійде в продаж влітку 2017 року.

comments powered by Disqus
 
Top