Окуляри Google Glass повстали із мертвих, удосконаливши виробничий процес (відео)

Окуляри Google Glass повстали із мертвих, удосконаливши виробничий процес (відео)

«Розумні окуляри» Google Glass повернулись у продаж. Нові Glass Enterprise Edition розраховані для корпоративних клієнтів і постачаються на підприємства, співробітникам яких зручно отримувати відомості, не задіюючи руки. Пристрій дозволяє швидко звертатись до словника та інструкцій.

Дизайн гаджету змінили, а його функціональність значно вдосконалили: камера має більшу роздільну здатність, акумулятор працює довше, Wi-Fi став ще швидше.

Окуляри Glass EE проходили тестування десятками компаній, серед яких: AGCO, DHL, Boeing, GE, Sutter Health, Samsung, Volkswagen тощо. Використовуючи розумні окуляри, компанія AGCO скоротила час виробництва сільськогосподарської техніки на 25%. Працівники тепер можуть швидко отримати доступ до переліку контрольних показників, інструкцій з експлуатації та зробити звіти набагато ефективнішими, використовуючи Glass EE.

Логістична компанія DHL також використовує Glass, щоб прискорити процеси ланцюга постачання. Glass може негайно надати інформацію про місце розташування сортувальника на складі, запропонує оптимальний маршрут до нього. DHL заявляє, що Glass збільшив ефективність ланцюгів постачання на 15%.

Переглянути, як компанія Boeing включила Glass EE у свій процес виробництва, ви можете на відео нижче:

Джерело: Newatlas, Glass Enterprise Edition

comments powered by Disqus
 
Top