Телевізор LG E7 OLED отримав нагороди

Телевізор LG E7 OLED отримав нагороди

LG E7 OLED був нагороджений титулом King of TV 2017 на 14-ому щорічному конкурсі TV Shootout, що відбувся у рамках виставки CE Week у Нью-Йорку. LG E7 OLED переміг шістьох конкурентів у сегменті флагманів 4K Ultra HD. Телевізор отримав нагороду CE Week TV Shootout вже четвертий рік поспіль. У цьому році компанія стала єдиним виробником, що здобув перемогу одразу у трьох категоріях. 65-дюймовий LG E7 OLED – це поєднання дизайну Picture-on-Glass («Зображення на склі»), високої продуктивності, OLED-технології, звучання Dolby Atmos і неймовірних можливостей розширеного динамічного діапазону (HDR).

CE Week TV Shootout – щорічний захід, де змагаються флагманські моделі телевізорів провідних виробників. В 2017 році журі оцінювали топові моделі телевізорів у трьох різних категоріях: студійне освітлення/домашній кінотеатр, розширений динамічний діапазон (HDR) і потокове мовлення. Професійна спільнота оцінювала телевізори за наступними критеріями: коефіцієнт контрастності, насиченість і об’єм кольору, колориметрія, рухомі артефакти і т.д. Щоб забезпечити єдині умови участі у конкурсі для усіх виробників, комерційні зразки телевізорів придбали у роздрібних магазинах, а організатори TV Shootout в індивідуальному порядку провели калібрування усіх пристроїв. Після чого провідні експерти в галузі якості контенту оцінили телевізори.

Лінійка телевізорів LG OLED 2017 представлена наступними моделями: 77- і 65-дюймові W7, 77- і 65-дюймові G7, 65- і 55-дюймові E7, 65- і 55-дюймові C7, а також 65- і 55-дюймові B7. Усі моделі телевізорів 2017 року випуску підтримують технологію OLED, яка забезпечує відтворення насичених і реалістичних зображень, ідеального чорного кольору, гарантує неперевершену контрастність, покращений формат HDR і перегляд контенту під будь-яким кутом.

comments powered by Disqus
 
Top