Hyperloop One провела перше повномасштабне випробування у вакуумі (відео)

Hyperloop One провела перше повномасштабне випробування у вакуумі (відео)

Американська компанія Ілона Маска Hyperloop One провела перше повномасштабне тестування вакуумної транспортної системи майбутнього. Те, що раніше здавалось неможливим, сьогодні стало дійсністю.

Тестова ділянка труби була побудована у пустелі штату Невада. Випробування пройшли 12 травня. Команда вперше комплексно перевірила всі компоненти системи: двигун, підвіску, технологію магнітної левітації та систему вакуумного накачування.

«Hyperloop One зробила те, чого ніхто не зробив раніше, успішно протестувавши першу повноцінну систему Hyperloop», - сказав Шервін Пішевар, співзасновник та виконавчий голова Hyperloop One. "Досягнувши повного вакууму, ми по суті винайшли власне небо в трубці, як ніби ви летите на висоті 200 000 футів у повітрі. Вперше за понад 100 років був введений новий спосіб транспортування. Hyperloop справжній, він вже тут і зараз".

Спеціальна мобільна платформа 8,5 м завдовжки левітувала у вакуумній трубі впродовж 5,3 секунд і, досягши прискорення у 2G, досягла швидкості 112 км/год. У майбутніх випробуваннях швидкість планують підвищити до 400 км/год.

Переглянути відео процесу тестування Hyperloop ви можете на відео нижче:

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top