AR-галерея ReBlink – арт-магія доповненої реальності (відео)

AR-галерея ReBlink – арт-магія доповненої реальності (відео)

Нова виставка у художній галереї в Онтаріо поєднує сучасні технології з відомими портретами галереї, використовуючи технологію доповненої реальності (AR). Таке нововведення додає сучасні апгрейди історичним картинам.

Виставка ReBlink була створена художником із Торонто Алексом Мейхью. Спеціально для цього він розробив додаток, який завантажують відвідувачі галереї для перегляду картин, щоб побачити елементи доповненої реальності. Достатньо навести камеру гаджету на картину і канадські та європейські шедеври оживають.

Один з прикладів – портрет «Marchesa Casati» Джона Огастеса. При перегляді через додаток рудоволоса аристократка показує, що тримає селфі-палку, як це робить більшість сучасних жінок.

Ще одна цікава робота – «Drawing Lots» Джорджа Райда. Оригінал показує нам трьох хлопчиків, що разом грають у гру на початку 20 століття.

А подивившись крізь камеру ReBlink, ми бачимо їх вже по окремості, кожен занурений у свій смартфон.

На іншій класичній роботі 19 століття зображене село у зимовий період, яке перетворилось у промислову зону лиха. У доповненій реальності поруч з полотном з'являється людина у костюмі хімзахисту, яка спостерігає за відвідувачами.

Важко уявити, що майбутні художні галереї не будуть піддаватись інтерактивному досвіду. Середовища, які підтримують AR, пропонують художникам можливість перетворити світ у галерею, чого не можуть зробити чотири стіни звичайної галереї.

Переглянути дію технології ReBlink у галереї AGO ви можете на відео нижче:

Джерело: Newatlas, AGO

comments powered by Disqus
 
Top