Найкращі фотографії, зроблені дронами (за результатами конкурсу Dronestagram)

Найкращі фотографії, зроблені дронами (за результатами конкурсу Dronestagram)

Популярний сайт Dronestagram уже четвертий рік поспіль оголошує конкурс на найкращу фотографію, зроблену за допомогою безпілотника. Dronestagram об’єднує цілу спільноту фотографів-ентузіастів. Взяти участь у конкурсі може кожен, варто лише мати дрон.

Щороку концепція і категорії конкурсу змінюються. Цьогорічний конкурс пройшов за підтримки National Geographic. Учасники представили понад 8000 фотографій у чотирьох категоріях: Природа, Люди, Місто, Творчість. Серед журі – редактори видання National Geographic.

Переможцем категорії «Природа» стала фотографія лавандових полів Провансу, зроблена фотографом-мандрівником за допомогою дрона DJI’s Phantom 4. Друге місце зайняла фотографія з назвою «Безкінечна дорога до Трансільванії» від румунського фотографа. Третій приз отримав фотограф із Франції за фотографію танення льодовиків у Гренландії.

Перше місце у категорії «Люди» зайняла фотографія «End of the Line» від учасника із США, зроблена безпілоником DJI Mavic. Друге місце – зображення чоловіка серед водяних лілій від фотографа з В’єтнаму, третє – фото, зроблене в Іспанії під час традиційного свята Ла Віханера.

У категорії «Місто» перемогла фотографія «Бетонні Джунглі», зроблена в Дубаї, друге місце – фото, зроблене у Москві російським фотографом. Третє місце зайняла фотографія із назвою «Peace», зроблена над Мадридом.

До категорії «Творчість» зарахували неординарні кадри, які не вписуються у концепції інших категорій. Переможець – зображення тіней тварин біля водопою у Південній Африці. Друге місце – фото з назвою «Ugo le marin» від французького фотографа. 

За допомогою фотографії з назвою «Наступний рівень», яка зайняла третє місце у категорії «Творчість», фотографи вирішили розповісти близьким приємну новину.

Більше фотографій від учасників можна переглянути на сайті Dronestagram.

Джерело: Newatlas, Dronestgram

comments powered by Disqus
 
Top