Volvo перестане випускати неелектричні автомобілі

Volvo перестане випускати неелектричні автомобілі

Генеральний директор Volvo Cars, Хокан Самуельсон, заявив, що з 2019 року всі автомобілі компанії будуть оснащені електричними або гібридними двигунами.

Це свідчить про кінець історії автомобілів Volvo з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. У період з 2019 по 2021 р. Volvo представить три моделі електрокарів, а також два електромобілі під брендом Polestar. За словами Хокана Самуельсона, у Volvo планують продати мільйон електромобілів до 2025 р.

Після того, як шведську компанію у 2010 р. придбала китайська Geely, у Volvo суттєво активізувались розробки у напрямку «електрифікації» автомобілів. У 2019 р. Volvo представить випустить перший електрокар – компактний кросовер, побудований на платформі Volvo XC40.

Volvo Cars – перший автоконцерн, що наважився на відмову від бензинових двигунів. Для порівняння, здебільшого європейські автоконцерни додають електричний двигун лише як опцію до основної лінійки. Приміром, BMW та Mercedes-Benz планують, що впродовж 10-ти років частка електромобілів від загальної кількості продажів становитиме 25%. В Audi обіцяють, що до 2020 р. кожну модель можна буде придбати з гібридним або електричним двигуном.

Джерело: Bloomberg

comments powered by Disqus
 
Top