Рік Uber в Україні: мільйон завантажень, 5 міст, швидкість подачі менше 5 хвилин

Рік Uber в Україні: мільйон завантажень, 5 міст, швидкість подачі менше  5 хвилин

Компанія Uber повідомила про результати роботи з моменту запуску сервісу в Україні в червні 2016 року: 5 міст присутності, понад 1 мільйон завантажень додатка, тисячі водіїв-партнерів, щотижневий приріст аудиторії користувачів. На честь завершення першого року ефективної роботи в Україні Uber запустив в Києві преміальний сервіс UberBLACK, доступний користувачам з 4 липня.

Україна стала однією з найбільш швидкозростаючих і успішних країн для Uber, не тільки за кількістю запусків в нових містах і темпам зростання кількості поїздок, але і за швидкістю роботи сервісу. Так, середній час подачі автомобіля в Києві сьогодні не перевищує 5-6 хвилин, в Одесі він становить менше 5 хвилин, Львові - менше 4, Дніпрі - 4,5, Харкові - 5 хвилин. Середній рейтинг водіїв, підключених до Uber, по 5 містах України дорівнює 4,8 з 5 балів, що також свідчить на користь попиту і популярності сервісу.

Оскільки рік роботи - це не тільки привід підвести підсумки і відсвяткувати успіх, а й можливість зміцнити фундамент для майбутніх досягнень, Uber розширив лінійку сервісів, доступних киянам, запустивши преміальний UberBLACK.

 Сервіс націлений на тих користувачів, хто хоче пересуватися містом на автомобілях підвищеної комфортності і при цьому отримувати обслуговування найвищого рівня. Сервіс доступний в Києві з 4 липня, вартість поїздки на UberBLACK буде розраховуватися за формулою: 85 грн. за подачу автомобіля, 10 грн. за кожен кілометр і 1 грн. за 1 хвилину в дорозі. Мінімальна вартість поїздки - 130 грн.

До UberBLACK будуть підключені такі автомобілі, як, наприклад, Audi A6, Mercedes E-class, BMW X5, Toyota Land Cruise, Toyota Camry XV07 і інші марки преміум-класу. Щоб скористатися новим сервісом в Києві, досить пересунути слайдер на опцію UberBLACK в додатку Uber.

Uber в Україні працює в повній відповідності до вимог місцевого законодавства. Партнерами Uber можуть стати тільки індивідуальні підприємці і юридичні особи.

В якості подарунка своїм новим користувачам Uber дарує можливість отримати першу поїздку на UberBLACK вартістю до 220 грн. безкоштовно. Для цього потрібно зареєструватися в системі та ввести промокод KYIVBLACK. Акція діє до 01.08.2017 тільки для нових користувачів для поїздок на UberBLACK в Києві.​ Для того щоб почати користуватися Uber, необхідно завантажити додаток за посиланням uber.com/app, в Google Play для Android або в App Store для iOS.

comments powered by Disqus
 
Top