Samsung Galaxy Note 7: спроба №2

Samsung Galaxy Note 7: спроба №2

Samsung випускає оновлений смартфон-фаблет Galaxy Note 7. Лімітована серія отримала назву Fan Edition і продаватиметься тільки в Південній Кореї.

Після того, як уся лінійка Galaxy Note 7 була вилучена з продажів з огляду на численні випадки перегрівання батареї і навіть вибухів, Samsung взялася за відновлення репутації і «ремонт» сумнозвісного пристрою. У Fan Edition замінили деякі компоненти, зокрема батарею ємністю 3500 мА/г замінили на акумулятор 3200 мА/г . Новий акумулятор пройшов 8-рівневу перевірку безпеки. Також Note 7 отримав оновлений процесор. Ще одна нова функція Galaxy Note 7 (Fan Edition) – інтелектуальний помічник Bixbу. Таким же оснащений Galaxy S8.

Про інші специфікації виробник не повідомляє, однак можна припустити, що вони залишилися незмінними: 5,7-дюймовий екран з роздільною здатністю 1440 x 2,560 пікселів, 4 Гб оперативної пам'яті, 64 Гб внутрішньої пам'яті та 12-мегапіксельна камера.

У Samsung заявили про випуск 400 000 одиниць пристрою. Модель доступна в чотирьох кольорах. Galaxy Note 7 (Fan Edition) з’явиться у продажу 7 липня, коштуватиме приблизно $610. Вартість Fan Edition на 30% нижча, ніж «вибухових» Galaxy Note 7. Поки невідомо, чи продаватиметься Fan Edition у інших країнах. 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top