Перстень Token Ring замінить ключі, кредитки і навіть паролі

Перстень Token Ring замінить ключі, кредитки і навіть паролі

Смарт-перстень виробництва американської компанії Tokenize inc – суперфункціональний пристрій, який лише за один помах руки здатен відчинити автомобіль, оплатити покупку і ввести пароль до ПК. Перстень сумісний із NFC та Bluetooth, тому може працювати як платіжна або картка в метро.

Перстень може відмикати будинок і навіть заводити автомобіль. Для цього Tokenize inc пропонує власні апаратні рішення – синхронізовані замки для будинку та автомобіля. На внутрішній частині каблучки є датчик відбитків пальці. Система повністю вимикається, коли перстень не взаємодіє безпосередньо з власником. Відтак скористатися Token Ring може тільки одна людина. Безумовно, пристрій, що надає доступ до багатьох важливих середовищ потребує надійного захисту.

Щоб створити такий багатофункціональний гаджет, Tokenize inc спеціально зверталася до компаній-партнерів. Зокрема, завдяки співпраці з MasterCard та Visa перстень може виконувати функцію кредитки, а Windows посприяв тому, щоб перстень міг вводити код доступу до комп’ютерів. Крім того, Tokenize inc звернулася до понад 50 компаній громадського транспорту, щоб забезпечити функцію швидкої оплати проїзду.

Розробники обіцяють ще більше розширити спектр функціональних можливостей Token Ring. Зараз компанія співпрацює з HID Global, одним із провідних виробників карток доступу. Можливо, невдовзі перстень можна буде виконувати функцію перепустки.

Перстень водонепроникний (на глибині до 50 м), випускається у різних розмірах. Одного заряду вистачить до трьох тижнів користування. Базова модель каблучки виготовлена зі стерлінгового срібла; ціна становить $249. Разом із замками перстень коштуватиме приблизно $399. Також є моделі з чорного родію та рожевого золота. Token Ring уже доступний для передзамовлення; випуск пристрою запланований на грудень 2017 р.

Джерело: Token, Business Insider

comments powered by Disqus
 
Top