Компанія TP-Link оголосила про вихід смартфону Neffos X1 Lite

Компанія TP-Link оголосила про вихід смартфону Neffos X1 Lite

Компанія TP-Link оголосила про вихід нового смартфону Neffos, який отримав ім’я X1 Lite. Ця модель створена на основі смартфону Neffos X1, але відрізняється від нього наявністю операційної системи Android 7.0, акумулятором підвищеної ємності та більш доступною ціною.

Смартфон Neffos X1 Lite створений на основі моделі Neffos X1 та успадкував від неї кілька важливих переваг: біометричний сканер відбитків пальців, дві відмінні камери (основну 13-мегапіксельну та фронтальну 5-мегапіксельну), перемикач, який миттєво переводить пристрій в беззвучний режим, а також елегантний корпус з ультратонкими гранями, товщина яких складає лише 2,75 мм. Смартфон буде випускатися в одній конфигурації: з 8-ядерним чіпсетом MediaTek, 2 ГБ ОЗУ та 16 ГБ вбудованої пам’яті з можливістю розширення за допомогою карти MircoSD. Також Neffos X1 Lite підтримує одночасну роботу з двома SIM-картами.

До особливостей нової моделі слід віднести акумулятор ємністю 2550 мАч (емність батареї Neffos X1 складає 2250 мАч) і таке рішення допомогло розробникам збільшити час автономної роботи смартфона. Також відзначимо новітню операційну систему Android 7.0, яка доповнена зручним та функціональним інтерфейсом NFUI 2.0 (Neffos User Interface). А використання практичного пластикового корпусу (нагадаємо, що корпус Neffos X1 виготовлений з металу) дозволило зробити вартість X1 Lite більш доступною.  

Очікується, що новий смартфон з’явиться на українському ринку в 3 кварталі поточного року.

comments powered by Disqus
 
Top