Hisense офіційно вийшла на український ринок

Hisense офіційно вийшла на український ринок

Після нетривалої присутності в країні, продукція компанії зникла, а зараз Hisense вирішила офіційно вийти на Український ринок в категорії телевізорів і увійти у трійку лідерів. У Hisense для цього є все - великий модельний ряд, відмінні характеристики і дуже конкурентні ціни.

Hisense займається як персональної електронікою, так і побутовою технікою. У бренду дуже серйозні позиції як на батьківщині - в Китаї, так і в інших країнах. Всього Hisense представлений в 80 країнах та чотирьох континентах. Центри R&D розташовані в Китаї, Німеччині, Канаді, Ізраїлі, Японії та США. На наш ринок будуть поставлятися моделі, зібрані в Китаї.

До того ж, Hisense - спонсор великої кількості спортивних змагань. Це чемпіонат Австралії з тенісу, Формула 1 Red Bull Racing і Чемпіонат світу з футболу 2018 року, а також більш локальні заходи і спонсорство спортивних команд.

Але в Україні Hisense вирішили зайнятися телевізорами. У планах компанії увійти до трійки лідерів вже до кінця року. За словами представників компанії, з порівнянними характеристиками, Hisense забезпечує такий же високий рівень якості, як і корейські компанії.

Основний ухил в Hisense зробили на 4K-моделі, а в топових пристроях буде використовуватися технологія квантових точок - Quantum Dot, відома нам за рішеннями Samsung.

SmartTV тут теж на високому рівні - оболонку назвали Vidaa. У ній вже є велика кількість різних сервісів та додатків.

Модельний ряд телевізорів поділено на чотири категорії - 30-39 ", 40-49", 50-59 "і 60" +. Самі бюджетні моделі без SmartTV отримають дозвіл HD-Ready, наступні моделі будуть вже з SmartTV і Full HD-матрицями, а далі можна вибирати телевізори з 4K.

Офіційним дистриб'ютором в Україні стала компанія Смарт-лайн. Початок продажів запланований вже в липні 2017 року, як в роздрібних, так і в інтернет-магазинах.

comments powered by Disqus
 
Top