Lenovo представила в Україні планшети Tab 4

Lenovo представила в Україні планшети Tab 4

Нові планшети Lenovo Tab 4 об'єднали в собі все найкраще з серії Tab. Тепер в лінійці Tab 4 - чотири пристрої з сучасним дизайном і високими технічними характеристиками.

Презентацію організувало українське представництво компанії Lenovo.

Віталій Годзула, менеджер по роботі з партнерами підрозділу планшетів компанії Lenovo в Україні.

Олександр Борозенко, менеджер по роботі з партнерами підрозділу планшетів компанії Lenovo в Україні.

У сімейство Tab 4 також увійшли дві моделі преміум-класу - Lenovo Tab 4 8 Plus і Lenovo Tab 4 10 Plus. Їх відрізняють корпусу з подвійного скла, дисплеї формату FullHD, процесори Qualcomm Snapdragon і акумулятори, що забезпечують до 12 годин роботи без підзарядки.

Lenovo розробила опціональні пакети продуктів і сервісів, які перетворять Lenovo Tab 4 в безпечний дитячий планшет або високопродуктивний робочий мобільний ПК.

Kid's Account захистять дитину від небажаного контенту, а веб-серфінг здійснюється за допомогою браузера, який блокує доступ до заборонених сайтів. Спеціальні налаштування також дозволять батькам встановити час автоматичного відключення планшета через заданий проміжок часу. У пакет входить захисний бампер, який пом'якшить удар при падінні пристрою, фільтр синього кольору, що захищає очі, а також два яскравих стікера, стійких до появи подряпин.

Productivity Pack ефективно доповнить планшет Lenovo Tab 4, перетворивши його на справжній робочий інструмент. У пакет входить Bluetooth-клавіатура та спеціальний призначений для користувача інтерфейс з панеллю завдань для швидкого перемикання між додатками, а також найпоширеніших «гарячих» клавіш.

Всі новинки вже доступні на українському ринку за наступними цінами: Lenovo Tab 4 8 від 4500 грн, Tab 4 10 вiд 5500 грн, Tab 4 8 Plus від 8500 грн і Tab 4 10 Plus від 10000 грн.

comments powered by Disqus
 
Top