Південна Корея розпочне повномасштабне будівництво Hyperloop

Південна Корея розпочне повномасштабне будівництво Hyperloop

Американська компанія HTT оголосила про партнерство з урядом Південної Кореї та місцевими університетами, щоб створити першу в світі повномасштабну систему Hyperloop. Розробники впевнені, що подорожі у надшвидкісних потягах змінять життя дюдей та зблизять їх між собою.

Концепцію вакуумного надшвидкісного поїзда Hyperloop представив ще у 2013 р. американський підприємець та мільярдер Ілон Маск. В січні 2017 року була підписана угода між Hyperloop Transportation Technologies (HTT) з департаментом технологічних інновацій та інфраструктури Південнокорейського уряду разом з Корейським інститутом інженерного будівництва (KICT) та університетом Ханьянг.

Угода була оприлюднена на цьому тижні. Вона передбачає будівництво повномасштабної випробувальної площадки, ліцензування вакуумної труби HTT, двигунів, батарей, технологію левітації, а також спільне розроблення стандартів та правил безпеки.

Нова транспортна система для Південної Кореї називатиметься HyperTube Express та перевозитиме пасажирів із Сеула до Пусану менш ніж за 20 хвилин, порівняно 3 годинами на сьогоднішній день.

"Республіка Корея продовжує свою традицію технологічного прогресу та інновацій, уряд виділив необхідні ресурси, ми завершили наші попередні дослідження і зараз готуємося до впровадження", - сказав Тай Сик Лі, президент KICT.

Нагадаємо, у Нідерландах побудували ділянку для випробування вакуумного надшвидкісного потяга за проектом Ілона Маска.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top