Представництво Acer в Україні презентувало нові ноутбуки

Представництво Acer в Україні презентувало нові ноутбуки

За останні кілька років, Acer став лідером у великій кількості категорій - дизайні, геймінгу, хромбуках і в кількості патентів серед конкурентів на Тайвані. Змінами вендора стала нова модель найменування пристроїв - всього є чотири серії пристроїв для повсякденної роботи і дві ігрових лінійки.

Aspire - найпростіші традиційні ноутбуки. Їх розміри - від 14 до 17,3 дюймів. Оснащення саме різне - є зовсім офісні варіанти, а є і потужні рішення, які впораються навіть з топовими іграми. Це наприклад, Aspire 7 з процесором Intel Core i7 і відеокартою NVIDIA GTX1060. Його вартість починається від 26 000 грн.

Swift - ультрабуки, починаючи від простих і закінчуючи самими технологічними моделями, які легко замінять повноцінний комп'ютер. Серія складається з 13,3, 14 і 15,6-дюймових пристроїв. Один з рекордів Acer - найтонший ноутбук у світі - Swift 7. Його ціна стартує від 30 000 грн.

Swift 3 трохи простіше - його ціна від 18 000 грн, а ціна самого доступного ультрабука Acer - Swift 1, починається від 11 000 грн.

Spin - трансформери 2-в-1, які дозволять легко переходити з режиму ноутбука, в режим планшета.

Switch - лінійка гібридних ноутбуків 2-в-1 зі знімним екраном і ультимативною начінкою. Моделі Switch 3 і Switch 5 отримали ще функціональну ніжку - підставку, яка дуже легко регулює кут нахилу пристрою. Їх вартість - від 14 000 грн за молодшу версію і від 31 000 грн за старшу.

Ігрова лінійка включає в себе лінійки Predator і Nitro. Діагональ ноутбуків від 15,6 до 21 дюйма. Геймерам доступні різні конфігурації - від простих до самих потужних варіантів - Acer Predator 21 X як приклад.

Також варто сказати про нову систему охолодження, побудовану на базі нових металевих вентиляторів з великим об'ємом потоку повітря.

Їх друге покоління зараз використовується в флагманських ноутбуках Predator, а третя версія буде застосована в моделі Triton 700 - ігровому ультрабуку, якому є чим здивувати. В Україні він з'явиться до кінця осені. Ціна на даний момент невідома.

comments powered by Disqus
 
Top